wyprawa

Miejsce gdzie można pójść poza miasto jak i wziąć udział w różnych wydarzeniach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dariusz Wyrm
Punkty Przygody: 3,14 
Posty: 534
Rejestracja: czw sie 13, 2020 5:05 pm
Poziom Zdrowia:
15000+ 100 (15100) pkt.
Obrazek
Poziom Mocy:
55 pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

45

25+20(45)

30+10(40)

30

50

10(11)
Stan portfela: 40000000
Przedmioty magiczne:
Kurtka + 10 siły
Kamizelka + 100 HP
Płaszcz +10 intelektu
Spodnie +10 siły
Buty + 10 zręczności

Zasady
Zasady!
Zasady:
Poza walką czy sytuacją wymagającą konfrontacje/podejście decyzji itp.:
- Kolejność nie jest ważna, chyba że odnosicie się do czyjeś postaci.
- Nie obowiązuje czekanie na innych graczy i ich odpowiedź
- Los poinformuje, kiedy następuje "czas wolny" a kiedy mija.
- Możecie sobie coś tam zbierać, gadać, jeść itp.

W walce czy innych sytuacjach wymagających podjęcia akcji:
- Na post Los czeka tylko 24h
- W sytuacji nieobecności lub sytuacji kiedy nie można odpisać w wymaganym czasie, powinno poinformować się Dariusza Wyrm'a
- Rzucamy kośćmi w wyznaczonym temacie: viewtopic.php?f=91&t=527

Ogólne:
- W evencie nie ma bilokacji
- Event zaczyna się po pełni
- Po użyciu przedmiotów jednorazowych np. eliksiry znikają one z waszego ekwipunku
- Wasze akcje mają wypływ na wyprawę i jej dalsze wydarzenia, osoby w niej będące itp. Będą mieć też wpływ na wydarzenia po evencie w mieście.
- Używać możecie tylko tego co macie przy sobie, co jest w otoczeniu itp. Musi jednak takie coś istnieć. Nie można sobie nagle w środku lasu odnaleźć miecz czy od tak inną broń itp.
- Wszystkie niejasności/spory proszę zgłaszać od razu do Dariusza Wyrm'a na Pw. W innym wypadku nie będą uwzględniane (jeśli fabułą poszła dalej a ktoś nagle nie zgadza się z czymś co wydarzyło się X czasu fabularnego)
- Informujcie o swoich zamiarach, jeśli coś w poście od Losu nie będzie zrozumiałe, pytajcie!
- Posty piszcie w formie niedokonanej
- W postach macie 2 akcje typu: atak-atak, atak-obrona, obrona-obrona. Ruchy pokroju podnoszenie czegoś, podbiegnięcie najlepiej skonsultować gdyż czasem może być to uznane za wykonanie jednej akcji ale typu neutralnego( mimo to pożerającego ruch akcji!)
- Pamiętajcie, że postacie są śmiertelne
- Grajcie tak jak stworzyliście postać - Jeśli postać zrobiła by coś ale wy uważacie to za złe posunięcie, które jednak nie wpisuje się w odgrywaną postać, przemyślcie inne rozwiązanie. Takie aby pasowało do tego jaka wasza postać jest
- Nie możecie decydować o tym co zrobiła jakaś postać czy npc
- Możecie słowa, czyny NPC interpretować po swojemu ale pamiętajcie, że wasza interpretacja możne być inna niż była w złożeniu. Może to dać inny efekt. Nie denerwujcie się wtedy na nikogo z drużyny czy Los!

Dobrej zabawy :)


Uczestnicy:
Nari
Nari Orecev
Rasa: Wilkołak
patron: Ragabasz
Zdolności:
Widmowy krok-Koszt uzycia: 20 mocy- - Wilkołak po aktywacji daru porusza się bezszelestnie. Dzięki czemu może podkradać się niezauważonym. Dodaje +10 do zręczności i kamuflaż na 2 tury (kamuflaż sprawa, ze osoba staje się niewidoczna ale nadal wyczuwalna- zapach czy kroki)- Trwa 2 tury.
odporność na trucizny (dmg z trucizn zmniejszony o połowę)
lepszy słuch, świetny węch (+ 2 do percepcji przy wykorzystaniu sytuacyjnym tych zmysłów)
Zmiana dowolnej części ciała-użycie: 5 pkt. mocy.
Furia - użycie 5 pkt mocy. - Uwalnia osobę od wszystkich umiejętności mentalnych. Zwiększa regenerację - Tylko ataki fizyczne przyspieszają regeneracje o 5 pkt. hp na post przez 3 posty.
Zmiana zapachu poziom -użycie 5 pkt mocy potrafisz zamaskować połowicznie zapach, zwierzęta o dobrym węchu jednak Cie wyczują. Potrzeba im jednak być bliżej ciebie. Zwiększa percepcję o 3
Tropienie -użycie 5 pkt mocy- zwiększa percepcje o 10 na 4 kiedy postać zajmuje się tropieniem.
Odnajdywanie drogi - Zdolność pasywna- osoba posiadająca tą zdolność potrafiła by się bardziej odnaleźć w terenie, trudniej się zgubić.
Dar jeżozwierza użycie 5 pkt mocy - Tworzy stalowe kolce na karku, plecach, ogonie i ramionach. Zadaje dodatkowe 5 pkt. dmg.

Wady:
Ciekawość
Fobia – przed pochowaniem żywcem
Powolne leczenie
Zadłużony 1

Zalety:
Bijatyka
Oburęczność
Orientacja w terenie 2
Tropiciel
Mistrz broni - 2


Co potrafi (np. otwieranie zamków, walczyć-czym itp): Mistrz broni - łuk i sztylet, tropienie, oburęczność, bijatyka, odporność na trucizny,
Mocne strony(silan psychika, dobra gadka itp): odnajdywanie drogi, potrafi się dogadać z większością
Co zabierze ze sobą ze swoich rzeczy: Łuk, strzały, sztylet, torba wzmocniona, kurtka skórzana, zabawka mechanicznego wilczka, prowiant, potrfel, pół fiolki eliksiru silnie leczący dotyk.
Erin
Erin Wyrm
Rasa: człowiek
klasa: mag
Zdolności:
MAGIA:
Natura Ognia - Czwarte Arkana + 20dmg
Natura Wody – Pierwsze Arkana
Natura Ziemi – Pierwsze Arkana
Natura Iluzji – Pierwsze Arkana
Natura Energii – Drugie Arkana
Natura Ochrony – Trzecie Arkana
Czysta Magia - Pierwsze Arkana


TECHNOMAG:
Strzał (1pkt - równa się jeden strzał)

Wady:
Ciekawość (-2)
Fobia (-2) Klaustrofobia
Mroczna Tajemnica (-3)
Zmarzlak (-2)

nabyte podczas fabuły:
ObrazekMedium (jesteś bardziej podatny na ataki duchów, zjaw, itp.)

Zalety:
Jezyki (1) Łacina
Metamorfomag (5)
Oswajanie (3) Oswajanie naprawdę niebezpiecznych stworzeń, nawet z tą zdolnością nadal jest to ryzykowne.
Potencjał mocy (3)
Szybki refleks (2) Ułatwia czynności związane ze zręcznością i dodaje bonus +10 do zręczności. Zmniejsza próg rzutu na unik o 10.
Szybko się uczy (3) exp x2
Ukrywanie się (2) ciężko ją odnaleźć nawet, jeśli wiadomo że jest gdzieś w pobliżu. Zwiększa próg percepcji u przeciwnika o 15

Nabyte podczas fabuły:
Bijatyka (3)-(cztery rzuty a nie trzy)
Uwodziciel (1)
Mistrz Broni (2) - broń palna i sztylety
Kokietka (1)
Medium (zadajesz większe obrażenia duchom, zjawom, itp.)

Co potrafi (np. otwieranie zamków, walczyć-czym itp): Warzyć eliksiry
Mocne strony(silan psychika, dobra gadka itp): potrafi się dostosować do wielu sytuacji
Słabe strony (nie potrafi kłamać, boi się robaków itp): boi się niewielkich przestrzeni, ciekawska
Co zabierze ze sobą ze swoich rzeczy: dwa sztylety, skórzana kurtka, Torba skórzana wzmocniona objęta zaklęciem pojemności, rękawica technomaga, naszyjnik matki, broń palna krótka + naboje, prowiant.
Primeval
Primeval
Rasa: wilkołak
patron: Ahroun
Zdolności:

- Odporność na trucizny
- Lepszy Słuch, Świetny Węch
- Gorąca Krew pasywne.postaci nie odczuwają przez dłuższy czas skutków walki i są w stanie poprzez adrenaline itp. wykonywać ataki w pełni sił.
Postać nie otrzymuje osłabienia w rzutach na atak poniżej 50% HP, dopiero przy 25%.
*Aczkolwiek po obniżeniu zdrowia poniżej 20%, postać staje się niezdolna do walki.

- Regeneracja: 2 poziom-Regeneruje 10 pkt. życia w każdym poście poza walką.
- Szybkie Uderzenie- Zdolność pasywna- Dzięki swojej szybkości zawsze atakuje pierwszy (chyba, ze gracz sam zrezygnuje z tej możliwości).
W przypadku gdy obie postaci posiadają tę umiejętność, wykonuje się rzut 1d2, ewentualnie góra i dół przy 1d100. Analogicznie do większej ilości, 1d3 (Wcześniej ustalając kto jest numerem 1, 2 i 3)


- Zmiana dowolnej części ciała - Koszt: 5
- Przywiązanie - Koszt: 5
- Dar Ahrouna: Chwyt Śmierci -Koszt uzycia: 20 mocy- Dar ten znacząco zwiększa siłę szczęk. Dzięki temu darowi pochwycona osoba jest w tarapatach. Dodaje +20 dmg do ataku przy ugryzieniu.
- Furia - użycie 5 pkt mocy. - Uwalnia osobę od wszystkich umiejętności mentalnych. Zwiększa regenerację - Tylko ataki fizyczne przyspieszają regeneracje o 5 pkt. hp na post przez 3 posty.
- Szarża - użycie 5 pkt mocy- Każdy wojownik nie boi się starcia z przeciwnikiem. Szarża pozwala podbiec do celu w ciągu jednej tury i zadać mu atak.
- Fala Uderzeniowa użycie 5 pkt mocy - Po użyciu umiejętności powinno uderzyć się w ziemie/wodę. Zostanie wytworzona siła, która przeciwników będących blisko odrzuci do tyłu a tych dalej przewróci. Przeciwnicy będący na granicy zasięgu mogą się zachwiać. Fala wynosi do 10 metrów. Zmniejsza Zwinność najbliższych przeciwników o 5, dalszych o 3 a na pograniczu o 2

Wady:
Wymuszona Przemiana
Ciekawość
Wróg (1) - Rywal z Areny o pseudonimie "Berserker"
Nałóg (1) - Adrenalina

Zalety:
Siłacz
Szybko się Uczy exp x2
Bijatyka
Mistrz Broni (1) - Bronie Naręczne
Orientacja w Terenie (1)
Wysoki Próg Bólu Zwiększa próg rzutów na siłę woli w testach wytrzymałości na ból o 5.


Czym się postać obecnie zajmuje: Najemnik, Walczy na arenie, Szkoleniem młodych pokoleń;
Co potrafi (np. otwieranie zamków, walczyć-czym itp): Bardzo dobrze się bije,
Mocne strony(silan psychika, dobra gadka itp): Skuteczny Wojownik, Wytrzymały, Szybko się adaptuje w walce;
Słabe strony (nie potrafi kłamać, boi się robaków itp): Szybko się nudzi, Lubi nadużywać argumentu siły, Zgorzchniały;
Co zabierze ze sobą ze swoich rzeczy: Rękawice Bojowe, 2x Bandaże /Na rękach/,
*Pasek na eliksiry/narzędzia na pas lub tułów: (eliksiry są ukryte, umieszczone z tyłu);
- 1x Bezwonny;
- 2x Silnie Leczący Dotyk;
- Miejsce na Rękawice Bojowe;
Morten
Morten Karsten
Rasa: wilkołak
patron: ragabasz
Zdolności:
Odporność na trucizny
Lepszy Słuch, Świetny Węch
Otwieranie zamków - 2 poziom (5+6pkt)- skomplikowane
Żyjące słońce -użycie 10 pkt mocy - osoba rozgrzewa swoje dłonie do wysokich temperatur i potrafi przetopić niektóre metale ale jest wymagany odpowiedni czas np. przetopienie zwykłej klamki mosiężnej trwa 3 tury. Przy użyciu tej umiejętności równie dobrze może świeci jak tysiąc gwiazd lecz nie może kierować światłem a nim być.
Zatrute szpony - użycie 5 pkt mocy - w odniesionych ranach zaczyna się rozwijać zakażenie.
Duchowy dotyk-użycie 5 pkt mocy - Wystarczy dotknąć drzwi, ścianę itp. Osoba rzucająca widzi co znajduje się po drugiej stronie. Trzeba zamknąć oczy. Trwa jeden post.Obniżoną Percepcja o 5


Zmiana dowolnej części ciała
Przywiązanie
Dar: Widmowy krokKoszt uzycia: 20 mocy- - Wilkołak po aktywacji daru porusza się bezszelestnie. Dzięki czemu może podkradać się niezauważonym. Dodaje +10 do zręczności i kamuflaż na 2 tury (kamuflaż sprawa, ze osoba staje się niewidoczna ale nadal wyczuwalna- zapach czy kroki)- Trwa 2 tury.

Wady:
Ciekawość (Koszt 2)
Nałóg - palenie (Koszt 2)
Zadłużony - niewielkie (Koszt 1)
Wymuszona przemiana (Koszt 2)- nów

Zalety:
Doskonała pamięć (Koszt 3)
Doskonały słuch (Koszt 2)
Opanowany (Koszt 2)
Szybki refleks (Koszt 2) Ułatwia czynności związane ze zręcznością i dodaje bonus +10 do zręczności. Zmniejsza próg rzutu na unik o 10.
Ukrywanie się (Koszt 1) skutecznie kryje się w mroku, Zwiększa próg percepcji u przeciwnika o 5

Co potrafi (np. otwieranie zamków, walczyć-czym itp): otwierać zamki i używać broń białą (sztylet) -50%
Mocne strony(silan psychika, dobra gadka itp): jak się czegoś podejmie stara się w tym trwać, wykonuje polecenia
Słabe strony (nie potrafi kłamać, boi się robaków itp): słabo kłamie, jest raczej wycofany (chowa się w tłumie) i łatwo pakuje się w kłopoty
Co zabierze ze sobą ze swoich rzeczy: sztylet i zapewne psa
Helion
Helion Kanavar
Rasa: wilkołak
patron: Theurge
Zdolności:
Mowa duchów- Koszt uzycia: 20 mocy
odporność na trucizny (dmg z trucizn zmniejszony o połowę)
lepszy słuch, świetny węch (+ 2 do percepcji przy wykorzystaniu sytuacyjnym tych zmysłów)
Zmiana dowolnej części ciała-użycie: 5 pkt. mocy.
Regeneracja- 2 poziom.-Regeneruje 10 pkt. życia w każdym poście poza walką.
Otwieranie zamków - 3 poziom- otwieranie magicznie zamkniętych zamków
Dar jeżozwierza użycie 5 pkt mocy - Tworzy stalowe kolce na karku, plecach, ogonie i ramionach. Zadaje dodatkowe 5 pkt. dmg.
Zew Wilka użycie 10 pkt mocy. - Wzywasz na pomoc Ducha Wilka. Wilk mimo wyglądu duchowego ma właściwości cielesne i może atakować cel niczym prawdziwy wilk. Różnica polega na tym, iż Duchowy Wilk potrafi przenikać poprzez przeszkody, albo lekko uzdrowić - przywrócić 5 pkt. pż. -[wtedy traci posta].MG kieruje przywołanym wilkiem przez 3 tury

Wady:
Nawiedzany (2)– Dziadek Antonidas nawiedza go i przeszkadza niejednokrotnie. Często gadają, przez co może być Helion uważany za dziwaka.
Otwarta Księga
Wymuszona przemiana- sierp
Fobia - Irracjonalny strach- (3) - Na głęboką wodę i zbiorniki wodne. Wpadną we wewnętrzna panikę i może być sparaliżowany przez co może nie wykonać ruchu czy też może próbować uciekać.

Zalety:
Bijatyka (cztery rzuty a nie trzy)
Oburęczność
Szybko się uczy exp x2
Mistrz Broni - 1 broń naręczna
Szybki refleks -Ułatwia czynności związane ze zręcznością i dodaje bonus +10 do zręczności. Zmniejsza próg rzutu na unik o 10.


Co potrafi (np. otwieranie zamków, walczyć-czym itp): gotować, naprawiać różne maszyny i mechanizmy
Mocne strony(silan psychika, dobra gadka itp): Dobra znajomość mechanizmów parowych, olejowych i na kryształy (pracował od lat jako mechanik), ma zręczne dłonie, jako szaman widzi duchy czasem.
Słabe strony (nie potrafi kłamać, boi się robaków itp): panicznie boi się głębokich wód, ma słabą wole względem oferowanych mu narkotyków i używek psychotropowych- łatwo się uzależnia, jest niekonfliktowy (jest takim trochę tchórzem)
Co zabierze ze sobą ze swoich rzeczy:torbę, zegarek, szalik (ogólnie ubranie), portfel z dokumentami
Khazad
Khazad Athis
Rasa: człowiek
klasa: mag
Zdolności:
Natura Energii - Trzecie Arkana (35 pkt)
Natura Ochrony - Pierwsze Arkana (10 pkt)
Natura Wody - Pierwsze Arkana (10 pkt)
Duchowe Spojrzenie (5 pkt)
Wewnętrzny Płomień (5 pkt)
Szybkie Uderzenie (5 pkt)
Tropienie (5 pkt)
Lewitacja (5 pkt)

Wady:
Ciekawość
Nałóg Tytoniowy
Głodomór
Wróg

Zalety:
Szybki refleks (+10 zw)
Opanowany
Mistrz Broni -broń palna i pałasz
Potencjał Mocy (+30m)
Znajomość Języka


Czym się postać obecnie zajmuje: Strażnik z dochodzeniówki, po godzinach coś w rodzaju detektywa do wynajęcia.
Co potrafi (np. otwieranie zamków, walczyć-czym itp): Potrafi dobrze walczyć pałaszem i strzelać z pistoletów (nie posiada), nieco tylko słabiej walczy wręcz. Sprawnie włada magią z zakresu natury energii.
Mocne strony(silan psychika, dobra gadka itp): Dzięki doświadczeniu zawodowemu sprawnie odnajduje poszlaki i łączy fakty w spójny obraz. Nauka w Akademii w połączeniu z własnymi praktykami dają mu przyzwoitą znajomość magii i nieco mniejszą mechaniki. Opanowany, niezbyt podatny na zastraszanie. Dość dobrze znosi niewygody (aczkolwiek zrzędzi).
Słabe strony (nie potrafi kłamać, boi się robaków itp): Dużo je, często także pomiędzy posiłkami. Pali, a bez tytoniu robi się zirytowany. Ciekawski, grzebie także w tym, w czym nie koniecznie powinien - tak samo gdy wpadnie na trop, nie chce odpuścić, nawet jeśli podążanie dalej może być ryzykowne. Gdy mu coś nie odpowiada, potrafi być zrzędliwy.
Co zabierze ze sobą ze swoich rzeczy: Pałasz, wzmocniony kaftan i spodnie, wysokie buty z miękkiej skóry, wzmacnianą koszulę, kapelusz, pelerynę z kapturem z impregnowanej wełny, zegarek, parciany żeglarski worek z uchem przez ramię a w nim: pakiet sucharów i drugi suszonego mięsa, paczkę tytoniu i bibułki do skrętów, manierkę z wodą, fiolkę z octem i drugą z jodyną, niezbędnik, menażkę, plandekę z brezentu, 15 metrów rzemiennej plecionki (linka), kozik do prac obozowych, kilka rolek bandaża, dratwa, nitka i dwie igły, notatnik, stalowe pióro z podróżnym kałamarzem, trzy ołówki, książkę do czytania, koszula na zmianę, zapałki, krzesiwo, cztery puste fiolki z korkiem w stalowej puszcze, trzy materiałowe chustki, pęseta, słoiczek z grafitowym proszkiem, przylepiec, rolka celofanu, dokumenty i odznaka Strażnika
Urd
Urd Svartulv
Rasa: Wilkołak
patron: Elodoth
Zdolności:
Dar: Prawda Ojca-Koszt uzycia: 20 mocy-- Jako urodzony sędzia i negocjator jesteś w stanie rozpoznać czy osoba z która rozmawiasz kłamie, ma coś do ukrycia itp. Robisz rzut d100- szansa 5o/5o
Zdolność nie zmusza do wyjawienia prawdy, tylko daje wiedze, czy ktoś mówi szczerze czy nie.

-Zdjęcie choroby: 3poziom- użycie 5 pkt mocy - Potrafisz wyleczyć postać z silnych chorób takich jak astma itp.
Potrzeba dużej koncentracji i energii. Nie może uleczyć chorób śmiertelnych, co najwyżej lekko złagodzić i opóźnić.
-Leczący dotyk: 3poziom- użycie 45 pkt mocy - poprzez dotyk jesteś w stanie wyleczyć poważne obrażenia. Obrażenia wewnętrzne, złamania i przemieszczenie kości, rany postrzałowe itp. Proces jest bolesny dla osoby leczonej. Każda rana potrzebuje osobnego postu na leczenie i trwa on trzy tury, w których moc jest pobierana. Można wyleczyć do 15 pkt. życia.
-Zdjęcie trucizny: 3poziom , użycie 5 pkt mocy - potrafisz zneutralizować śmiertelne trucizny, takie jak jad śmiertelnie trujących zwierząt np. czarna wdowa czy osa morska.
Potrzeba dużej koncentracji i energii.
-Duchowy dotyk 5


pasywne:
-Wiedza medyczna 3poziom
- Przemiana
-odporność na trucizny- (dmg z trucizn zmniejszony o połowę)
lepszy słuch, świetny węch- (+ 2 do percepcji przy wykorzystaniu sytuacyjnym tych zmysłów)
(dmg z trucizn zmniejszony o połowę)


Wady:
Fobia - Irracjonalny strach przed galaretką, postać traci przytomność. (Koszt 3) Zwiększa próg rzutu na Siły woli o 15
Można próbować oprzeć się fobii. Robi się wtedy rzut na siłę woli. Próg wynosi 30 (oraz dodajemy dodatkowe liczby w zależności od poziomu fobii)
Nadwrażliwość na srebro (Koszt 1) - Srebro powoduje u ciebie większy uszczerbek na zdrowiu niż jest to normalnie. Otrzymujesz dodatkowe 10 dmg.
Zmarzlak (Koszt 2) - Osoba bardzo podatna na chłód, łatwo marznie, obniża to jego możliwości i przeszkadza w skupieniu przy niskich temperaturach. - 5 do wytrzymałości.
Wróg - Koszt 2 kto chce jej szkodzić (Porzuciła swoją rodzinę, jej wartości, wyparła się jej całkowicie. Czym było rodzinie to nie w smak i chcą ukarać ją za to).

Zalety:
Szybki refleks (Koszt 2) – Działa się szybko, jak błyskawica. Ułatwia czynności związane ze zręcznością i dodaje bonus +10 do zręczności.
Szybko się uczy (Koszt 3) - Osoby z tą cechą uczą się szybciej od innych (poprzez praktykę, czytanie, trenowanie samodzielne lub z kimś). Zwiększa ilość zdobywanego doświadczenia x2.
Wykształcony (Koszt 2) - Lepsze wykształcenie niż większość; tytuł doktora lub profesora. + 5 do inteligencji.
Znajomość języków pierwotnych maksymalnie 4 (Koszt 3). - j. wilkołaków, runiczny, łacina

Co potrafi (np. otwieranie zamków, walczyć-czym itp): Zna się na ziołach, leczeniu, posługuje się w miarę sprawnie łaciną i językiem runicznym.
Mocne strony(silan psychika, dobra gadka itp): Refleks, pojmowanie nowych rzeczy, nauka nie sprawiała jej problemów. Względny spokój i opanowanie.
Słabe strony (nie potrafi kłamać, boi się robaków itp): Panicznie reaguje na galaretki w każdej postaci. Często odczuwa chłód, robi się markotna i ospała gdy nie wypije kawy.
Co zabierze ze sobą ze swoich rzeczy: Notes, ołówek, zapałki, bandaż x2, kubek termiczny napełniony kawą, osełkę, kozik i to wszystko spakowane w torbę. Plus swoje ciuchy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 10,49 
Posty: 2623
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 4553

Zaśmiała się po słowach Mortena a zaraz została złapana za nos, oj dopłaci mu się odpłaci ale nie zdążyła nawet odpowiedzieć. Wojownik wrzucił ją do wody.
Lekko się odchwaliła dostając ręcznikiem, ściągnęła go z twarzy - O Ty - powiedziała z zadziornym uśmiechem jak i spojrzeniem. Ustawiła się bokiem zaczynając zwijać ściere, chciała nim strzelić Primevala. Wszystko już było gotowe kiedy odezwała się Erin - Jak jesteś chętna to aż grzech odmawiać - powiedziała radośnie, mogło zabrzmieć to dwuznacznie ale nie przejmowała się tym. A zaraz przeszedł koło niej Khazad i to co zrobił było super. Dziewczyna też by tak chciała, aż zaświeciły jej się oczy. Pach, pach i po sprawie, cała sucha - Jakbyś zmienił zdanie, będę czekać - roześmiała się.
Co ona miała? A no tak. Ponownie zwinęła już nieco rozwinięty ręcznik, krzyknęła by się bronił ale nie zrobiła tego. Na pewno spodziewał się odwetu z jej strony.
Awatar użytkownika
Morten Karsten
Punkty Przygody: 3,74 
Posty: 387
Rejestracja: sob lis 19, 2022 11:04 pm
Poziom Zdrowia:
145/145
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki:

25

23

20

26

25

40
Stan portfela: 6337

Było zabawnie, nie mógł powiedzieć. Nie spodziewał się jednak, że gdy dołączy do zabawy tyle razy zostanie oblany dlatego też musiał wykonać odwet. Niestety sam Primeval było trochę za daleko więc padło na Nari. Zresztą była zajęta atakiem i oddaniem temu co ją tu wrzucił a zatem aż prosiło się to wykorzystać. Dlatego też powoli, jakby nigdy nic zbliżył się do dziewczyny a gdy był odpowiednio blisko by dosięgnąć ją rękoma, chwycił dziewczynę tak by ponownie cała znalazła się w wodzie. Oczywiście nie chciał jej utopić więc jeśli mu się to udało zaraz ją puścił.
Ciekawe co mi za to zrobi? Pomyślał.
Awatar użytkownika
Erin Wyrm
****
****
Punkty Przygody: 5,42 
Posty: 1010
Rejestracja: czw sie 13, 2020 11:20 pm
Medale: 3
Poziom Zdrowia:
150 pkt.
Poziom Mocy:
190/195pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

19

14

39

25

33

36
Stan portfela: 3 999 960

- Podoba mi się to co słyszę. - Pociągnęła jeszcze trochę dwuznaczność wypowiedzi Nari.
Nim wyszła, była jeszcze świadkiem pokazówki Khaza. No może nie miał na celu by to tak wyglądało, nie mniej miało się tego rodzaju wrażenie. Ona nie czuła potrzeby osuszania się, nie przeszkadzała jej spływająca po ciele woda. W nosie też miała mokre ślady jakie za sobą zostawiała.
- Liczę, że się jeszcze ktoś da namówić. - Dlatego też nie nalewła trunków. Wygrzebała z szafki jakieś pudełko i wstawiła wszystkie butelki do środka. Woda w międzyczasie zdążyła się zagotować. Chwilę grzebała po szafkach, wspinając się na palce, by sięgnąć tych wyższych półek - wzrostu jej poskąpiono. Przy okazji ręcznik się trochę poluzował i delikatnie zsunal, ale nawet nie zwróciła na to uwagi. W końcu namierzyła to czego szukała, dzbanek. Po co ma robić szklankę herbaty. Zalała ją w dzbanku, do pudełka włożyła jeszcze szklanki i tyle się tam w sumie zmieści. Na tacy postawiła herbatę i znów zaczęła szukać.
- Przydałoby się coś drobnego do przegryzienia. - Kanapek czy czegoś tego typu nie bardzo chciało jej się robić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Primeval
Punkty Przygody: 1,69 
Posty: 306
Rejestracja: pn lut 22, 2021 12:58 am
Poziom Zdrowia:
253/315
Poziom Mocy:
55/75
Karta Postaci:
Statystyki:

20

70

15

45

20

20
Stan portfela: 6490

Uśmiechnął się złośliwie, na słowa Nari. Po czym podniósł się, strzelając knykciami, idealnie aby zdążyć zobaczyć jak mag się osusza, zupełnie jak wilk, tylko bez trzepania futrem na wszystkie strony! Jednak nie mógł zbyt długo na tym rozmyślać, gdy właśnie wilczyca zwinęła ręcznik w ala bicz i trzepnęła go. Nie bronił się przed tym, nie uznał tego za potrzebne, ba nawet nie poczuł uderzenia, ale za to dostrzegł jak Morten zakrada się do Nari. Dobrze, niech się zajmą sobą, on w tym czasie ich dwójkę wybombi!
- Widzę, że lubisz smagać innych... Teraz moja kolej! - Stwierdził uśmiechając się drapieżnie, wyraźnie pewny siebie, a jego ton był cieplejszy wobec Nari. Pora pokazać małą sztuczkę, i nie wiele myśląc, szybko zbliżył się do nich z pięścią gotową do zadania ciosu, wtedy również z okolic serca z klatki piersiowej przez prawe ramię i dalej rękę na niebiesko zaczęły mienić się jego żyły, a co więcej wyraźny impuls ruszył właśnie w stronę prawej pięści. Jednakże atak nie był skierowany w kogoś konkretnego, a w ich obu! Skierował go prosto w wodę i przebijając się przez nią uderzył w dno wanny. /Fala Uderzeniowa/ W tym samym czasie impuls przebył drogę i zajaśniał w dłoni. Nagłe światło, a zaraz za tym dźwięk niczym gromu z jasnego nieba wyszedł wraz z falą, tworząc istną gejzero-bombę, która najpierw odepchnęła wodę, rozchlapując z zawrotną prędkością we wszystkie strony! A ci najbliżej niego mogli odczuć jak właśnie woda i niewidzialna siła odpycha ich ku bokom wanny. Siła nadanej fali nie miała jednak mocy na tyle, aby rozwalić wannę. Przykucnięty Prim wstał po wszystkim zaśmiał się i stanął w pozie zwycięzcy.
- Ha! 2:0 dla mnie! - Rzucił wyraźnie zadowolony z siebie, a na jego twarzy był wyraźny drapieżny uśmiech. Teraz to dopiero jego ton głosu stał się ciepły. Dobrze się bawił.


/ - 5 PM
Awatar użytkownika
Morten Karsten
Punkty Przygody: 3,74 
Posty: 387
Rejestracja: sob lis 19, 2022 11:04 pm
Poziom Zdrowia:
145/145
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki:

25

23

20

26

25

40
Stan portfela: 6337

To czy udało mu się jeszcze bardziej zamoczyć Nari przestało mieć już jakiekolwiek znaczenie. Wszak jak się okazało Primeval nie tylko oddał dziewczynie za atak ręcznikiem ale postanowił odpłacić zarówno jej jak i jemu. Co prawda akurat Morten nic mu nie zrobił ale jak widać dla wilkołaka nie miało to żadnego znaczenia bo po chwili dziwnych zjawisk na jego ciele jego ręka uderzyła w wodę niczym jakiś piorun. Zahuczało i zajaśniało a on podskoczył tak jakby jakaś bomba pod nim wybuchła. Woda jednak była tu najmniejszym problemem bo tak go odrzuciło, że CHOLERA uderzył plecami w bok wanny.
- W takiej grze to chyba nie chcę brać udziału - stwierdził wykrzywiając minę i masując się tam gdzie bolało go najbardziej.
- Teraz Nari to ja na pewno będę potrzebować masażu - dodał jednocześnie sprawdzając wzrokiem jak ma się wspomniana dziewczyna.
Awatar użytkownika
Urd Svartulv
Punkty Przygody: 1,13 
Posty: 119
Rejestracja: ndz lut 06, 2022 3:16 pm
Poziom Zdrowia:
110 + 10 (120)
Poziom Mocy:
150
Karta Postaci:
Statystyki:

25

18

25 +5 (10)

22

5

29 + 10 (39)
Stan portfela: 5690

Zaczepki i delikatne zagrywki potrafiła znieść, w ciszy obserwowała jak się trójka wilkołaków ze sobą droczy, jednakże z każdą kolejną minutą coraz mniej jej się to podobało. Już wstawała by wyjść z bali bo zaczynała się znowu irytować zamiast relaksować, szczególnie widząc jak Morten podtapia Nari, to właśnie w tym momencie oberwała sporą dawką wody, która aż popchnęła ją na kant wanny ale udało jej się dłońmi chwycić brzegu by nie zawalić w niego głową.
- Czy wy się z chujem na łby pozamienialiście?! - Krzyknęła rozeźlona kompletnie. O ile rzadko kiedy okazywała emocje tak teraz udało im się ją rozjuszyć. Jakieś granice powinny być ale ani jeden ani drugi samiec nie wykazał się inteligencją.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 10,49 
Posty: 2623
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 4553

Wyszczerzyła się szeroko do czarodziejki, fajna babka.
Po trzepnięciu Primevala ręcznikiem straciła czujność na innych - Oj tam, od razu smagać - a wtedy Morten ją wciągnął pod wodę. Dziewczyna nie zdążyła tym razem nabrać powietrza opijając się wody a do tego wojownik nie dał szans na jakąkolwiek reakcję. Ewidentnie przegrała w tym rozdaniu z oboma samcami. Szkoda tylko, że nie zdążyła się wynurzyć kiedy fala uderzeniowa dotarła do dna bali. Nari została odrzucona przez nią robiąc fikołka pod wodą uderzając głową w siedziska wanny. Była oszołomiona próbując złapać się czegokolwiek aby móc się w reszcie wynurzyć. Nie wie co pochwyciła, z kaszlem wynurzyła się z wody czując jak mocno ją boli głowa. Przewiesiła ręce przez rant bali słysząc piszczenie w uszach, poniosła rękę do góry - Poddaje się - powiedziała z uśmiechem, gdyby nie to że zobaczyła czerwone krople nie skapnęła się że coś mogło jej się stać. Dotknęła miejsca gdzie ją najbardziej bolało, skroni. Ręka była czerwona - Kurczę - skrzywiła się.
Awatar użytkownika
Morten Karsten
Punkty Przygody: 3,74 
Posty: 387
Rejestracja: sob lis 19, 2022 11:04 pm
Poziom Zdrowia:
145/145
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki:

25

23

20

26

25

40
Stan portfela: 6337

No i masz, teraz nie dość, że bolały go plecy to jeszcze zdenerwował Urd. Chociaż znaczenie bardziej wziął do siebie to co stało się z Nari. Wszak gdy tak na nią patrzył szybko dostrzegł, że z jej skroni leci krew. Cholera, co ja zrobiłem Powiedział w myślach przygryzając się w język. Oczywiście jak zwykle brał całą winę na siebie.
- Ja... ja przepraszam - odparł na tyle głośno by każdy usłyszał. Skoro tylko psuł zabawę i nie pozwalał innym się zrelaksować nie chciał już tu siedzieć. Dlatego też zaraz wylazł z wanny i z bólem bo z bólem ale powoli zaczął iść. Ominął szerokim łukiem tego co trochę się zapomniał i chwytając jeden z ręczników wytarł sobie głowę. Nie myślał jednak w tym wszystkim o sobie i zaraz wziął drugi i podchodząc do bali podał go czerwono włosej.
- Masz, przyłóż sobie do rany - odparł z troski ale wyraźnie drżącym głosem. Dziewczyna mogła zauważyć, że jest mu strasznie głupio.
Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 10,49 
Posty: 2623
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 4553

Starała się nie dawać głowy nad wodę, nie chciała jej brudzić krwią. Na szczęście długo nie musiała się tym martwić, Morten przyniósł dziewczynie ręcznik - Dzięki - uśmiechnęła się do niego a widząc jego minę to się zdziwiła - A Tobie co? - nim wyszła z balii zaciągnęła łotrzykowi ręcznik na twarz. Lepiej aby teraz w niej nie siedziała, kątem oka zobaczyła złą Urd - Przepraszam - powiedziała trzymając ręcznik przy skroni - Trochę nas poniosło - niewiedziała czy trafiła, nie słyszała wcześniejszych słów kobiety ale jej mina mówiła że nie jest zadowolona. A „coś” tam wody rozlali.
Jeszcze trochę szumiało dziewczynie w uszach ale nie było źle. Ból jak ból kiedyś przejdzie, odwróciła się do Primevala wskazując na niego palcem - Może dzisiaj mnie pokonałeś ale wiedz, że następnym razem tak łatwo się nie dam - mówiła jak złoczyńca dodając na końcu złowieszcze hahaha. Nie sądzi, że to wywrze na wojowniku jakiekolwiek wrażenie ale pożartować można. Szturchnęła łokciem kumpla - Pomożesz mi, nie? - zapytała pewnym siebie głosie, musi zacząć zbierać posiłki bo z Primevalem tak łatwo nie wygra.
Poprawiła ręcznik przy skroni - Ale tak serio, co zrobiłeś, że woda się tak zachowała? - to było fajne szkoda, że nie była wówczas w bardziej stabilnej pozycji. Wtedy na pewno potoczyło by się wszystko inaczej ale to dobry myk na zabawy.
Awatar użytkownika
Primeval
Punkty Przygody: 1,69 
Posty: 306
Rejestracja: pn lut 22, 2021 12:58 am
Poziom Zdrowia:
253/315
Poziom Mocy:
55/75
Karta Postaci:
Statystyki:

20

70

15

45

20

20
Stan portfela: 6490

Stał obserwując pokonanych i poddających się oponentów. Także zabawa w wannie zakończona sukcesem! Jazda! I pomyśleć, że nie użył pełni swoich sił. Chociaż jak spojrzał z jakich pozycjach skończyli wszyscy, to chyba i tak trochę przesadził. Cóż... za późno na takie wnioski. Jednakże jak spojrzał na Urd, to nie mógł się nadziwić jak znalazła się w tak niewygodnej pozycji, przecież fala nie powinna do niej dosięgnąć. Może tak lubi?
- Wyluzuj Urd, to tylko wpadka przy zabawie - Rzekł do niej, a mówiła tak jakby coś się strasznego stało, po czym podszedł do Nari nim założyła na głowę ręcznik, ale nie dostrzegł niczego poza zadrapaniem na głowie.
- No Nari, teraz wyglądasz jak prawdziwa wojowniczka - Pochwalił ją a jego głos był ciepły, chociaż, co prawda, dla każdego wojownika, rana jest niczym pamiątka. - A na takie draśnięcia mam w pokoju parę mikstur leczących, wypijesz trzy łyki i po ranie nie zostanie nawet ślad - Dodał zakładają ręce na siebie, po czym wysłuchał ich co mieli do powiedzenia. Najbardziej podobała mu się obietnica rewanżu.
- Czyli rewanż? Wchodzę w to! - Stwierdził z pewnym siebie głosem bez namysłu, uśmiech nie schodził mu z pyska. Nawet jak się zaśmiała, to rozbawiło go oraz utwierdziło w przekonaniu, że może liczyć, że się wywiąże z tego. Z kolei wypadało nieco podnieść Mortena na duchu, bo w ciągu krótkiej chwili stracił sporo pewności siebie.
- Morten... weź się uśmiechnij, nie przewidziałbyś tak czy siak co mam zamiar zrobić, a ten atak z zajścia był całkiem dobry - Powiedział do drugiego rówieśnika, a było to dużą pochwałą, na którą trenujący pod jego okiem młodzi strażnicy i inni musieli srogo zapracować. A z kolei wypadki chodzą po wilczkach, poza tym wilki nie są z ceramiki! I przez brak takiego myślenia, potem z byle czego robi się problem! Teraz nastało pytanie, co on takiego zrobił..? Ogólnie to była bardzo prosta sztuczka, jednakże opowiedzenie dokładnie jak działa już nie koniecznie.
- Tajemnica Gladiatora... A tak serio, to taka moja dopracowana, popisowa sztuczka, z której korzystam na arenach i w walce, czy łowach. W dużym skrócie polega na skumulowaniu szału Ahrouna i czystej siły, którą uwalniam w odpowiednim momencie. Przeważnie w moim wykonaniu, towarzyszy temu błysk światła i huk niczym gromu... Ale nie będę was zanudzał szczegółami - Opowiedział po krótce. Jak będą bardzo chcieli wiedzieć więcej, to później im opowie. Jednakże teraz byli na pobojowisku z wściekłą Urd i Helionem, który chyba zaniemówił z wrażenia.
- Jeśli chcesz, to szybko skoczymy i miksturka zagoi to w raz, dwa - Rzekł już strikte do Nari, jednak nie miał zamiaru ciągnąć jej na siłę, w końcu to nie jego rana.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reszta świata”