regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==


Pełnia:
od 4 maja do 6
==Pogoda==

W dzień

Pogoda zwykle dopisuje. Słońce wychyla się z za chmur. Od czasu do czasu pada przelotny deszcz.
Temperatura od 5 do 15 stopni

W nocy

Noce przyjemne ale zwykle zachmurzone i występują silne burze. Temperatura od 5 do 10 stopni

Biuro

Zepsuł ci się pojazd? Może zepsuła ci się "zabawka" albo maszyna mechatroniczna potrzebuje konserwacji? Tutaj wszystkie takie usługi zostaną za odpowiednią cenę wykonane, może i więcej.
Wszelakie mechanizmy mechaniczne i technomagiczne zostaną profesjonalnie naprawione. Warsztat oferuje także składanie machizmów od podstaw na zamówienia indywidualne.


Budynek jest jednopiętrowy. Na parterze znajdują się szerokie drzwi, przez które jest wstanie wjechać pojazd kołowy. Wewnątrz jest lada, za którą są różne szafki, półki i narzędzia. Także po tej stronie znajdują się drzwi na piętro mieszkalne.

Na piętrze są trzy pomieszczenia, sypialnia, łazienka oraz mała kuchnia.


Właścicielem budynku i warsztatu jest: Profesor Jorge Gounter, pracownikiem i współwłaścicielem Reno Couter
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reno Coulter
Punkty Przygody: 0,45 
Posty: 155
Rejestracja: czw sie 20, 2020 1:02 am
Poziom Zdrowia:
150
Poziom Mocy:
200
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek

23
27

40
30

15
72
Stan portfela:

-Dobra spostrzegawczość- Zaśmiał się- Tutaj na górze-wskazał długopisem. Zapomniał, było to tak oczywiste i tak mechaniczne dla niego, ze jakoś tak zapomniał o tym wspomnieć.
-Protokoły są tutaj, a tu masz protokół przyjęcia. To prawie to samo z różnica, że spisujemy co klient chce abyśmy zrobili- Reno robił to tak często, że było to dla niego proste.
-Wiesz na początku i tak będziesz to robił pod moim okiem- Nie ma zamiaru wrzucać go na głęboka wodę.[/mg
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!


Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy


Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Punkty Przygody: 4,96 
Posty: 671
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
300/300
Poziom Mocy:
75/75
Karta Postaci:
Statystyki:

25

43

15

42

20

50
Stan portfela: 990

Tak, byłem z siebie dymny. Pewnie nie było z czego ale byłem, noo coś dla siebie. Popatrzyłem się tam gdzie wskazał szef. Wysłuchałem dalszej części i tego co mi mówił z uwagą nie chciałem palnąć niczego źle.
Gdy skończył zacząłem tak jak papużka za nim powtarzać to co wcześniej usłyszałem wskazując odpowiednie pola, teraz to pamiętam ale pewni później może mi się zdarzyć zapomnieć póki to nie wejdzie w krew. Dobra mniejsza oto musze się skupić i tyle.
- O super szefie dziękuję - pewnie to nie dlatego abym nie musiał sam się z tym męczyć ale też aby później nie miał problemów poprzez źle wypełnione papiery. Tak czy siak będę miał wsparcie na początku.
Awatar użytkownika
Reno Coulter
Punkty Przygody: 0,45 
Posty: 155
Rejestracja: czw sie 20, 2020 1:02 am
Poziom Zdrowia:
150
Poziom Mocy:
200
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek

23
27

40
30

15
72
Stan portfela:

Chłopak nie jest nowym pracownikiem ale i tak w tych rzeczach Reno chciał mu towarzyszyć.
-Dobra obejrzyj sobie, poczytaj czy tam powypełniaj sobie tak dla ćwiczenia i jesteś wolny- Rudzielec nie miał więcej zadań dla pracownika. Sam wyszedł z biura i skierował się na dół.
zt
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!


Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy


Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Punkty Przygody: 4,96 
Posty: 671
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
300/300
Poziom Mocy:
75/75
Karta Postaci:
Statystyki:

25

43

15

42

20

50
Stan portfela: 990

No i bajka, wziąłem do ręki egzemplarz dokładnie go studiując aby zapamiętać co gdzie jest i co mam wpisywać. Tak jak szef pozwolił to wypełniłem jeden ale nie trefnymi danymi a zrobiłem sobie z niego wzór. tak gdybym zapomniał co gdzie miało być to na tym będę wiedział co i jak. Trzeba być zapobiegawczym na zaś, szkoda tylko że do innych rzeczach się tak mocno nie skupiam jak na robocie. Co poradzić fajna jest.
No to co, jak już wszystko miałem ogarnięte zszedłem na dół, posprzątałem stanowisko pracy ładnie wszystko układając no i pozmywałem jeszcze podłogę, taki stary nawyk po poprzednich zadaniach. Skończyłem, pożegnałem się z Reno i poszedłem do domu.

ZT.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztat "U Łasicy"”