regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcje informacji znajdziecie tutaj.

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonaś się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administarcja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiającee figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==


Pełnia:
od 17 do 19 marca
==Pogoda==

W dzień Temperatura od 0 do -2, Lekkie opady sniegu i brak wiatru

W nocy Temperatura od 0 do -5, Okazjonalne opady gradu

Warsztat

Zepsuł ci się pojazd? Może zepsuła ci się "zabawka" albo maszyna mechatroniczna potrzebuje konserwacji? Tutaj wszystkie takie usługi zostaną za odpowiednią cenę wykonane, może i więcej.
Wszelakie mechanizmy mechaniczne i technomagiczne zostaną profesjonalnie naprawione. Warsztat oferuje także składanie machizmów od podstaw na zamówienia indywidualne.


Budynek jest jednopiętrowy. Na parterze znajdują się szerokie drzwi, przez które jest wstanie wjechać pojazd kołowy. Wewnątrz jest lada, za którą są różne szafki, półki i narzędzia. Także po tej stronie znajdują się drzwi na piętro mieszkalne.

Na piętrze są trzy pomieszczenia, sypialnia, łazienka oraz mała kuchnia.


Właścicielem budynku i warsztatu jest: Profesor Jorge Gounter, pracownikiem i współwłaścicielem Reno Couter
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reno Coulter
Posty: 94
Rejestracja: czw sie 20, 2020 1:02 am
Poziom Zdrowia:
150
Poziom Mocy:
200
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
23 27
40 30
15 72
Stan portfela:
Zmiany fizyczne: Brak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.

Duża sala, w której zazwyczaj pracują pracownicy. Prowadzą do niej zwykłe drzwi oraz wjazd, przez który do pomieszczenia mogą wjechać duże pojazdy. Na sali znajdzie się wszystko co jest potrzebne czy podnośniki, narzędzia czy części. Pod ściana znajdują się szafki z z długim i mocnym blatem. Na nim samym znajdzie się i imadło i inne narzędzia. Zaraz z boku jest wejście do pomieszczania socjalnego przy którym są schody an piętro. W pomieszczeniu socjalnym również jest mały kibelek z prysznicem dla pracowników.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!


Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy


Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Posty: 83
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
295
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
25 43
15 42
20 50
Stan portfela: 410

A przylazł se do pracy, bo przecież musiał, nie? Wziął się od razu za sprzątanie i przygotowywanie miejsca pracy. Był też ciekawy czy Jeromoe był już na podpisaniu umowy czy jeszcze nie. Ogólnie to sobie chodził tu i tam zamiatając, przenosząc czy układając rzeczy na swoje miejsce. W trakcie przygotowywani jakieś dziwne dźwięki dobiegły jego uszu. Zastanowił się chwilę podążając za odgłosowani a gdy dotarł do biura, to już wiedział co tam może się dziać. Więc nie zamierzał przeszkadzać, choć był święcie przekonany kogo może tam zastać, nawet go łebka mu nie przychodziło, że tym razem ktoś inny się tam zabawia.

Nim osobnicy opuścili pomieszczenie Mep się zmył aby nie musiał później sprzątać czy coś innego. Tak były święta więc sam sobie poszedł na ucztę a może jak mu szczęście dopisze to wyrwie kilka foczek. Uśmiechnięty pod nosem ruszył tanecznym krokiem zamykając za sobą drzwi do warsztatu.

//z.t.
Awatar użytkownika
Reno Coulter
Posty: 94
Rejestracja: czw sie 20, 2020 1:02 am
Poziom Zdrowia:
150
Poziom Mocy:
200
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
23 27
40 30
15 72
Stan portfela:
Zmiany fizyczne: Brak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.

Łasica od samego rana pracował przy naprawienie maszyny pomagającej przy wydobyciu kryształów. Przed otwarciem warsztatu miał rozmowę ze swoim patronem. Lubi gadać z tym kotem ale dzisiaj rozmowa była troche trudna. Rudy zdawał sobie sprawy z sytuacji i wiedział co ma w nocy dzisiaj zrobić. Nie chciało mu się ale nie ma nic do gadania. Chciał zając sobie umysł pracą. Był już i tak brudny od smarów, olejów. Kilka razy przeklnał pod nosem siłując się ze śrubami. Aż polał sobie coś mocniejszego ze wkładką. Czuł się dzisiaj jakoś tak całkiem do kitu. Nie baczył an to czy jakiś kinet wejdzie i zobaczy, ze ten po procentach grzebie w drogim sprzęcie.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!


Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy


ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztat "U Łasicy"”