regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==



Wydarzenie w dalekiej krainie zostało ukończone. Postaci wróciły z nagrodami. Niestety wiedza o tym co się tam zaczęło dziać jest poza wiedzą większości z nich.

Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Wiosny czar...
❋ Arena w końcu została w pełni wyremontowana i jest sprawna. Zachęca do zapisów na treningi czy też walki.
Ketuseki Ōkami Nadal przebywa w szpitalu
Nari Orecev Została brutalnie zwolniona ze straży.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Nastała zima...

❋ Śnieg spadł, kilka mieszkańców z Cross City wróciło po wyprawie, która trwała dłużej niż powinna... Za to w mieście panuje względu cisza.
❋ Odnalazła się zaginiona strażniczka,Ketuseki Ōkami. Obecnie przebywa w szpitalu.
❋ Niedawno jeden ze szlachciców został... pokarany przez ojca i wysłany do znalezienia sobie, o zgrozo, pracy. Do tego dostał pyskatego niewolnika, którego ma... ułożyć.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==



Pełnia:
od 25 do 27 stycznia
==Pogoda==

W dzień

Słońce w końcu wita częściej na niebie i pogoda dopisuje. Od czasu do czasu lekki wiatr.
Temperatura od 5 do 15 stopni

W nocy

Noce chłodne ale z przyjemnym ciepłym wiaterkiem. Co jakiś czas przelotne opady. Temperatura od 3 do 7 stopni

Warsztat

Zepsuł ci się pojazd? Może zepsuła ci się "zabawka" albo maszyna mechatroniczna potrzebuje konserwacji? Tutaj wszystkie takie usługi zostaną za odpowiednią cenę wykonane, może i więcej.
Wszelakie mechanizmy mechaniczne i technomagiczne zostaną profesjonalnie naprawione. Warsztat oferuje także składanie machizmów od podstaw na zamówienia indywidualne.


Budynek jest jednopiętrowy. Na parterze znajdują się szerokie drzwi, przez które jest wstanie wjechać pojazd kołowy. Wewnątrz jest lada, za którą są różne szafki, półki i narzędzia. Także po tej stronie znajdują się drzwi na piętro mieszkalne.

Na piętrze są trzy pomieszczenia, sypialnia, łazienka oraz mała kuchnia.


Właścicielem budynku i warsztatu jest: Profesor Jorge Gounter, pracownikiem i współwłaścicielem Reno Couter
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reno Coulter
Punkty Przygody: 1,04 
Posty: 215
Rejestracja: czw sie 20, 2020 1:02 am
Poziom Zdrowia:
150
Poziom Mocy:
200
Karta Postaci:
Statystyki:

23

27

40

30

15

72
Stan portfela:

Zdobycz podwiesił koło biurka by ten nie zwiał im ani nie uwolnił. Ostatnia rzeczą jaka była im tutaj potrzebna, to kicająca zagłada. Z cała pewnością narobił by chaosu oraz złapanie go wywołało by kolejna jego falę.
Wysłuchał jej i jak widać nie miała tak na prawdę z tym do czynienia.
-Całkiem ciekawe podejście, tylko wiesz, że to też odpowiedzialność. Musisz takie karmić, sprzątać po nich i dobrze aby miały chociaż trochę ruchu- Tutaj tez ciekawiło go czy jakby takiego królika czy zająca sama od małego miała, to czy moze jakiś instynkt opiekuńczy by sie jej nie włączył.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!


Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy


Awatar użytkownika
Silver Tail
Punkty Przygody: 1,08 
Posty: 115
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:35 pm
Poziom Zdrowia:
225 + 90 (315)
Poziom Mocy:
125/125
Karta Postaci:
Statystyki:

33

25

25

45

10

31
Stan portfela: 710
Przedmioty magiczne:
Kurtka/bluza skórzana (wzm)+ 25 hp
Koszulka/T-shirt materiałowa ( rob) +20 hp
Suknia/spódnica skórzana (wzm) +25 hp
Obuwie robocze (wzm) +20 hp

Silver podrapała się po głowie
-A jakby im zrobić taką dziurę... no jak ten, kanał w warsztacie? miały by gdzie biegać i było by za wysoko żeby wyskoczyły. można im mlecza narzucać i czasem całość zgarnąć na bok i wyrzucić. to by chyba działało.-
Wilczyca popatrzyła na warsztat w kierunku kanału zastanawiając się ile by zmieściło się tam zajęcy
-Wiesz że szaraki śmiesznie chrupią mlecze?-
Tu biała złożyła łapki udając że coś trzyma między nimi i zaczęła naśladować sposób w jaki zając je
-Kiedyś ktoś powinien to uwiecznić-
Awatar użytkownika
Reno Coulter
Punkty Przygody: 1,04 
Posty: 215
Rejestracja: czw sie 20, 2020 1:02 am
Poziom Zdrowia:
150
Poziom Mocy:
200
Karta Postaci:
Statystyki:

23

27

40

30

15

72
Stan portfela:

-Nie trzeba, ludzie hodują je w klatkach- Rękoma pokazał jakie mogą być duże takie klatki. Zaśmiał się.
-W sumie to nie przyglądałem się im- No ale spojrzał na kanał. No ciekawy pomysł ale lepiej nie
-Wiesz mógłbym pomyśleć dla ciebie o takim wyjściu w pokoju dla tych kudłaczy- Taka propozycja. No chciałby zobaczyć jak ona je hoduje.
-Co ty na taki pomysł?- No chciał by było jej komfortowo.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!


Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy


Awatar użytkownika
Silver Tail
Punkty Przygody: 1,08 
Posty: 115
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:35 pm
Poziom Zdrowia:
225 + 90 (315)
Poziom Mocy:
125/125
Karta Postaci:
Statystyki:

33

25

25

45

10

31
Stan portfela: 710
Przedmioty magiczne:
Kurtka/bluza skórzana (wzm)+ 25 hp
Koszulka/T-shirt materiałowa ( rob) +20 hp
Suknia/spódnica skórzana (wzm) +25 hp
Obuwie robocze (wzm) +20 hp

Silver przechyliła swoją wilczą głowę i Chwile intensywnie myślała.
-To brzmi dość ciekawie. Tylko czy przy więcej niż jednym uda mi się nie wchodzić w tryb polowania?
Zaczęła się zastanawiać po czym szeroko się uśmichnęła
-Tylko że wiesz że mam dalej mocniej w sobie wilka i takie smaczne kąski raczej długo by nie wytrzymały przy mnie. resztą jak owoce diabła. Te są straszne i raz mistrz znalazł mnie w sądzie śpiącą, było w porze zbiorów bo zamiast pomaga przy zbiorach mocno się przejadłam. Zresztą to chyba jedyna rzecz jaką na targu kupiłam.
Awatar użytkownika
Reno Coulter
Punkty Przygody: 1,04 
Posty: 215
Rejestracja: czw sie 20, 2020 1:02 am
Poziom Zdrowia:
150
Poziom Mocy:
200
Karta Postaci:
Statystyki:

23

27

40

30

15

72
Stan portfela:

-Tego to nie wiem- nie wiedział jak bardzo jej instynkty są aktywne. Zdawała się całkiem ucywilizowana mimo wszystko.
Skrzyżował dłonie na piersi. No to ładnie tutaj rzeczy sie dowiaduje.
-No cóż- Zaczął i przez chwile rozmyślał. Może taka hodowla to też nie jest coś co mogłoby być najlepsze. Z drugiej strony ciągle kusi go aby zrobic taki "eksperyment".
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!


Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy


Awatar użytkownika
Silver Tail
Punkty Przygody: 1,08 
Posty: 115
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:35 pm
Poziom Zdrowia:
225 + 90 (315)
Poziom Mocy:
125/125
Karta Postaci:
Statystyki:

33

25

25

45

10

31
Stan portfela: 710
Przedmioty magiczne:
Kurtka/bluza skórzana (wzm)+ 25 hp
Koszulka/T-shirt materiałowa ( rob) +20 hp
Suknia/spódnica skórzana (wzm) +25 hp
Obuwie robocze (wzm) +20 hp

-Chyba że bym powoli zwiększała ich ilość!-
Przyszło jej nagle do głowy i aż klasnęła w łapy
-Nawet owoc diabła potrafię jeden nosić ze sobą i go nie zjeść przez pewien czas-
Powiedziała będąc nieco dumna z własnych osiągnięć
-I wiesz ja lubię polować ale... Ale jestem nieco słaba, a przynajmniej boje sie walczyć z większymi zwierzętami sama. A co z tym polowaniem łasicy?-
Awatar użytkownika
Reno Coulter
Punkty Przygody: 1,04 
Posty: 215
Rejestracja: czw sie 20, 2020 1:02 am
Poziom Zdrowia:
150
Poziom Mocy:
200
Karta Postaci:
Statystyki:

23

27

40

30

15

72
Stan portfela:

-No to całkiem dobry pomysł- Tym bardziej, ze na początek może jedna sztuka, a potem powoli coraz więcej, aż miała by pierzynkę z zająców.
-Na prawdę?- Zaskoczyła i to znowu-Ale w jaki sposób?- W jaki sposób jest w sanie to utrzymać oraz no jak ją to moze tak nie kusić? No wilczyca robiła na nim coraz większe wrażenie.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!


Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy


Awatar użytkownika
Silver Tail
Punkty Przygody: 1,08 
Posty: 115
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:35 pm
Poziom Zdrowia:
225 + 90 (315)
Poziom Mocy:
125/125
Karta Postaci:
Statystyki:

33

25

25

45

10

31
Stan portfela: 710
Przedmioty magiczne:
Kurtka/bluza skórzana (wzm)+ 25 hp
Koszulka/T-shirt materiałowa ( rob) +20 hp
Suknia/spódnica skórzana (wzm) +25 hp
Obuwie robocze (wzm) +20 hp

-Najlepiej o nim często nie myśleć-
Po tych słowach wilczyca wyciągnęła z torby jabłko
-To prawdziwy owoc diabła. - Po tych słowach przełknęła ślinkę i schowała owoc.
-Wiesz słyszałam że niektóre z tych owoców mają ujemne kalorie. Nie pamiętam co to ale ponoć do strawienia niektórych gatunków potrzeba więcej ich niż dają-
Biała uśmiechnęła się szeroko
-Nigdy się nad tym nie zastanawiałam ale jak to jest z innymi. Ty jesz to co to w co sie zmieniasz i ludzie? Ja już wiem że mogę zjeść wszystko co wilk i więcej, bo też to co ludzie. Za to jak rozumiem ludzie nie koniecznie zjedzą wszystko co ja mogę zjeść-
Awatar użytkownika
Reno Coulter
Punkty Przygody: 1,04 
Posty: 215
Rejestracja: czw sie 20, 2020 1:02 am
Poziom Zdrowia:
150
Poziom Mocy:
200
Karta Postaci:
Statystyki:

23

27

40

30

15

72
Stan portfela:

Zastanowił się nad jej słowami. Ciekawe. On sam nie interesował się zbytnio takimi rzeczami. Nie rozmyślał nad tym.
-Ludzie mogą zjeść co chcą, dużo zależy od tego do czego są przyzwyczajeni. Plus niektóre rzeczy nie są jadalne jak kora drzewa. Tutaj bardziej chodzi o to, że niektóre rzeczy nie powinno sie robić tak samo nie powinno się jeść. Jest to sprawa kultury i życia w społeczeństwie. Niektórzy łamią takie zasady i zabijają innych i zjadają taki przykładem są niektóre wilkołaki. Tylko koniec końców zostają złapani i skazani na śmierć na arenie- Nie był pewnym czy dobrze zrozumiał co mówiła i pytała. No oraz to czy dobrze jej to wytłumaczył.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!


Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy


Awatar użytkownika
Silver Tail
Punkty Przygody: 1,08 
Posty: 115
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:35 pm
Poziom Zdrowia:
225 + 90 (315)
Poziom Mocy:
125/125
Karta Postaci:
Statystyki:

33

25

25

45

10

31
Stan portfela: 710
Przedmioty magiczne:
Kurtka/bluza skórzana (wzm)+ 25 hp
Koszulka/T-shirt materiałowa ( rob) +20 hp
Suknia/spódnica skórzana (wzm) +25 hp
Obuwie robocze (wzm) +20 hp

-Ja mam naprawdę twardy żołądek--
Zachichotała wilczyca i w zabawny sposób spróbowała pstryknąć na palcach zapominają że palec przeciwstawny zdążył już zniknąć
-Ananananasnas! Chyba tak się jeden z tych owoców nazywa. A co do jedzenia to jadłam wszystko co udało sie ze stadem upolować a od czego mnie nie odgonili i padlinę. Co do kory się nie zgodzę bo sasafras jest dobry i na prawdę zabawnie sie po nim czułam zazwyczaj. Taka radosna, czułam jedność z innymi wilkami i mniej się ich bałam. Czułam się silniejsza i jakbym płynęła zamiast sie poruszać. No i nie czułam się głodna.-
Silver zaczęła sie zastanawiać po czym zapytała
-A co jak ludzkie mięso było by jedynym które można było zjeść? To po paru zimach dalej kogoś kto to zrobił szukają? Nawet jeśli by inne zwierzęta też jadły tego człowieka?-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztat "U Łasicy"”