regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcje informacji znajdziecie tutaj.

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonaś się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administarcja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiającee figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==


Pełnia:
od 17 do 19 marca
==Pogoda==

W dzień Temperatura od 0 do -2, Lekkie opady sniegu i brak wiatru

W nocy Temperatura od 0 do -5, Okazjonalne opady gradu

Tereny zadrzewione

Duży obszar zalesiony, gdzie na samym środku znajduje się niemałych rozmiarów jezioro. Można wypożyczyć łódkę aby przepłynąć po nim czy też kąpać się na brzegu. Sam park ma kilka głównych tras, które są dobrze oświetlone. Przy chodnikach są ławki, na których można usiąść i podziwiać naturę. Dla chcących zbliżyć się z naturą, nie jest problemem zboczyć ze ścieżki i wejść w głąb parku, w jego bardziej dzikie miejsca.
Awatar użytkownika
Helion Kanavar
Posty: 160
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:06 am
Medale: 3
Poziom Zdrowia:
169/290
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
16 38
15 42
15 40
Stan portfela: 500

Z jego gardła wydobył się chrapliwy warkot.
-A co masz takie doświadczenie, że uczyć chcesz?- Warknął marszcząc pysk i no wlazł miedzy nich ten creep.
-Wiek nie ma tutaj nic do rzeczy- Machnął ogonem ale tak, odpuścił. Nie chciałby siedzieć teraz w celi. Nie chciał wyjść na cykora ale nie zmieniało to faktu, że czuł wewnętrznie troche tka troszeczkę, lek przed tym bydlakiem. Nie jest w takiej sytuacji rozsądne prowokować ale no... nie będzie kulił ogona przed nim czy coś.
-Dobra to chodźmy- Dodał mijając Jerome i Mefa...
Obrazek
Have you got, have you got,
got a heart full of dreams?
Cause I got, yeah I got,
got a heart full of dremas.
Awatar użytkownika
Jerome Brauds
Posty: 93
Rejestracja: ndz gru 12, 2021 11:38 pm
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
260
Poziom Mocy:
95
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
20 60
13 42
10 30
Stan portfela: 310

Jerome liczył na bitkę z której nie będzie się musiał tłumaczyć wampirkowi, a tutaj ten zielonowłosy im wchodzi w drogę. Łapsko ze szponami zaczęło lecieć w stronę szyi Mephisto, jednak zatrzymał ją w powietrzu. Wspomnienie o celi wywołało w nim dziwne emocje, zdenerwowanie, a zarazem może i lekki strach, że znowu miałby siedzieć w czterech ścianach, nie ważne jakie by były. Samiec się na chwilę zawiesił, a jak jego łapa była tak w powietrzu samiec mógł zauważyć, że ma na nich blizny które rozrzedzały gdzieniegdzie futro. Wrócił do świata dopiero jak Helion się ruszył, żeby jednak iść do warsztatu. Dalej widać było po nim złość, a emocje nim targały, przez co jego spojrzenie nie mogło się uspokoić i skakał wzorkiem po wszystkim z otoczenia. Chciał, musiał coś zrozwalić, co chwilę dostawał jakby dreszczy, a szalone myśli przechodziły mu przez pusty móżdżek, aż w końcu nie wytrzymał emocji i jeśli Mephisto dalej stał przed nim to był niestety w polu rażenia. Jerome by oczyścić się z emocji i móc potem "normalnie" funkcjonować. Nagle wydał z siebie głośny zwierzęcy ryk jakby dzikiego zwierzęcia wyżywając się w ten sposób po prostu. Zaraz po tym dopiero oprzytomniał i jego spojrzenie się uspokoiło.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Posty: 83
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
295
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
25 43
15 42
20 50
Stan portfela: 410

Zerkał to na jednego to na drugiego a gdy łapsko Jerome zaczęła lecieć w jego stronę zrobił unik. Chociaż w sumie nie musiał, zdziwił się kiedy ten tak zastygł. Szczerze to Mephisto średnio chciał mu się przyglądać po tym jak do niego zastartował. Wyminął staruszka, poszedł za Helionem a później to jego zachowanie. Chłopaka patrzył z niedowierzaniem jak ten się wyładowuje na wszystkim dookoła. Ciekawy numer był z tego Jeroma, pewnie praca z nim nie będzie nudna.
Awatar użytkownika
Helion Kanavar
Posty: 160
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:06 am
Medale: 3
Poziom Zdrowia:
169/290
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
16 38
15 42
15 40
Stan portfela: 500

Machnął ogonem kiedy ten ryknął. No głos ma porządny, z cała pewnością w całym parku był słyszalny jaki nie mieście i poza. Mocny głosik.
-Muszę zmierzyć sie z tobą na łapę, bo jak masz ja tak mocną jak głos, to będzie ciekawie- No siła siłą, bo mięsnie mogą być tylko na dmuchane. No ale zobaczymy. Lekko wyszczerzył kiełki i ruszył szybko do warsztatu. Szef jeszcze powinien w nim być. Chłopaki powinni bez problemu go doganiać.

Hop tutaj
Obrazek
Have you got, have you got,
got a heart full of dreams?
Cause I got, yeah I got,
got a heart full of dremas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Park z jeziorem”