regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==


Pełnia:
od 13 do 15 czerwca
==Pogoda==

W dzień

Temperatura od 10 do 20 stopni.

W nocy

Temperatura od 10 do 5 stopni

Pole Walk

Główne miejsce rozrywki mieszkańców. Walki gladiatorów, zwierząt czy niewolników to jedne z wielu tutejszych atrakcji. Arena wykorzystywana jest również do mniej brutalnych zabaw takich jak występy muzyczne itp.
Arena chroniona jest dodatkowo magiczną barierą, która nie pozwala aby cokolwiek z niej doleciało czy też zaatakowało widownie.
Awatar użytkownika
Fenrir Labdakid
Posty: 363
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 11:04 pm
Medale: 3
Poziom Zdrowia:
350
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
20 43
15 62
20 50
Stan portfela: 4500
Zmiany fizyczne: Blizna na lewym oku po przeszczepie.
Kontakt:

Gdy młokos się odezwał spojrzał tylko na niego, dzisiaj nie miał ochoty na jakiekolwiek rozmowy z gówniarzami.
- Następnym razem zgłoś, że tu idziesz aby mi później dupy nie zawracali - mruknął - Ludzie wciąż Ci nie ufają - rzucił już spokojniej. Bez słowa odwrócił się i ruszył w kierunku wyjścia z areny. Machnął tylko ręką na pożegnanie, wolał teraz skupić się na nadchodzącej pełni.
Kiedy tylko medyk skończył swoją powinność, także opuścił arenę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Primeval
Posty: 46
Rejestracja: pn lut 22, 2021 12:58 am
Poziom Zdrowia:
295/295
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
20 70
15 43
20 20
Stan portfela: 250

Hmn... Staruszek ewidentnie stanął dzisiaj lewą nogą, bądź może przez pełnię był taki rozdrażniony? Wzruszył ramionami tylko jak odchodził i znowu został sam z karczmarzem. Nieco również zdziwiła go relacja staruszków, zupełnie jakby ten drugi ogrywał rolę starszego brata? Oczywiście Primeval nie wiedział co to za rola oni jakie uczucia jej towarzyszą. Natomiast samo słowo "wybacz". Po co?
- "Wybacz"...? Jeśli to było trochę, to chce kiedyś zobaczyć twoje maksimum! - Rzekł z entuzjazmem, jednak bez uśmiechu, co jak co, ale staruszek parę w łapach miał oraz nie paczkowa się. A na pytanie czy Primeval zdawał sobie sprawę, z zagrożenia wynikającego z tego pojedynku narrator pozwoli sobie przemilczeć tą sprawę.
- Swoją drogą, ten twój przyjaciel ma zawsze tak kija w tyłku, czy dzisiaj masz... albo mamy pecha? - Zapytał prosto nie obwijając w w bawełnę, spoglądając na strażnicę, nie wiedząc za bardzo co myśleć o nim. Nie znał go wcześniej, a teraz się dowiedział, że jest Przywódcą Strażników. Natomiast z rozmów z Lilianną wiedział, że ten kto rządzi strażą jest Patronem tego miasta czy jakoś tak... Cokolwiek to znaczyło. Wzruszył ramionami po czym zaproponował...
- To co, wracamy? - Niby zadał pytanie, niby stwierdził. Aktualnie nie miał już czego szukać w tym miejscu, także opatrzony czekał tylko na reakcję karczmarza.
Awatar użytkownika
Sylvan Vulkodlak
Posty: 224
Rejestracja: sob wrz 26, 2020 11:21 am
Medale: 4
Poziom Zdrowia:
260/260
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
30 58
20 52
20 40
Stan portfela: 1500

-Oj nie bądź taki, nic się nie stało, to tak samo wyszło- Dodał lekko szczerząc do Fenrira ząbki-I tak.. wiem-westchnął tylko jeszcze i spojrzał za przyjacielem.
-nie zobaczysz- Skierował słowa do młodzieńca- Ja już nie walczę- Tak to skwitował. Tak lubił to i było to dużą częścią jego życia ale... Ale teraz musi odpuścić.
-Wiesz ma bardzo odpowiedzialną pracę ale tak, zwykle ma kij w dupie- Wzruszył ramionami- Ale wiedz, że mimo szorstkiego bycia i bycia bucem i nie raz gburem, to an prawdę spoko koleś, tlyko no.. szorstki- Jak papier ścierny nie raz.
-Postawie ci piwo jedno za to obicie- No taka rekompensata chyba starczy co ziomek?
-Idziemy- Skierował się do wyjścia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arena”