Wodospady

Kilka niedużych gór blisko Villkaren. Zamieszkują je potężne Ptaki Grzmotu. Ich gniazda znajdują się przeważnie blisko szczytów. U podnóża gór znajduje się kilka jaskiń
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tkacz Losu
Posty: 293
Rejestracja: pt sie 14, 2020 9:47 pm

pt sie 14, 2020 10:36 pm

Są tutaj dwa wodospady, które swój początek mają gdzieś w górach, a koniec w jednej z jaskiń.
Awatar użytkownika
Isabelle
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:27 pm
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Stan portfela: 10

ndz lis 01, 2020 11:45 am

Życie Isabelle toczyło się monotonnym trybem przetrwania. Każdy dzień wydawał się jej innym, ale kroczyła po tych samych bezpiecznych, utorowanych szlakach. Wiedziała gdzie się nie zapuszczać, czy nie chodzić za głęboko do jaskiń, które skrywają niebezpieczeństwo. Musiała uważać. Wszędzie czaiło się zagrożenie. Nie tylko ze strony istot, które zamieszkiwały tę krainę, ale także natury. Natura rządziła się swoimi prawami. Przed pełnią czuła, że księżyc ją wzywa, że teraz będzie kilka dni w swojej zwierzęcej formie. Też była potworem i też do nich należała.
Przybrała swoją wilkołaczą formę bez większych problemów. Kiedy tylko to nastąpiło, czuła wszystko wyraźniej i inaczej. Instynkty ją wzywały. Wiedziała, że jak księżyc świeci tak jasno jest inaczej. Doznania potwora jakim była, miały mocniejszy wyraz. Siedziała przy wodospadzie, obserwując swoje odbicie, a następnie napiła się trochę wody, spadającej i znikającej gdzieś w tych mrocznych jaskiniach.
"People are bad, people are good
Just like the moon is a stone
But it's a star when it's dark and now she's hiding"

Obrazek
ODPOWIEDZ