regulamin i zapis     
   administracja    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
Ogłoszenia
→ 31 grudnia odbędzie się Zimowa Uczta w Zamku Lorda.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

→ Umiejętności wszystkich ras dostały dodane. Mogą pojawić się w nich pewne zmiany, o których będziemy informować.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu

Media

Nasz FacebookNasz discordNasz discordNasze DA
Fabuła
W Zamku Lorda odbędzie się Zimowa Uczta. Magowie gospodarza otwierają portale dzięki, którym można szybko dotrzeć na miejsce.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Kilka dni temu zauważono dziwne kręgi w pobliżu Cross, Zamku Lorda, Fortecy Łowców oraz na Północnym Trakcie. We wszystkich tych miejscach zaczęli ginąć ludzie. Czy znajdą się śmiałkowie chcący rozwiązać tajemnicę lśniących okręgów?
♦♦♦♦♦♦♦♦
Pierwsze łowy Mensalira w lesie na sarnę, jest podglądany przez...
♦♦♦♦♦♦♦♦
Fenrir Labdakid podtrzymuje tradycje pierwszego, tym razem z Bjorn
♦♦♦♦♦♦♦♦
Scoot Kennedy zapija swoje smutnki, w czym przeszkadza Los.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Erin ocaliła małego gada przed Liadonem, który pragnął wycinąć z niej pełnie życia.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Cross City odbudowuje sie po ataku smoków, który nastapil kilka tygodniu temu
♦♦♦♦♦♦♦♦
Mensalir, jeden z ocalałych wampirów, poszukuje innych przedstawicieli swojej rasy.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Duch Sylvana, który powrócił z zaświatów, z pomocą Aldura, byłego księcia wampirów, opętał ciało nowonarodzonego wilka.
♦♦♦♦♦♦♦♦

Faza Księżyca


Pełnia:
od 27 stycznia do 29 styczniaSala Główna

Dawniej te ziemię były częścią Mrocznej Kniei. Sporo drzew zostało wyciętych, a wielu straciło życie, aby zajazd mógł powstać.
"Biały Kruk" w głównej mierze służy kupcom i podróżnikom, aby odpoczęli i nabrali sił przed dalszą wędrówkę. Często można tu spotkać najemników oferujących swe usługi ochroniarskie i nie tylko.

Wnętrze zajazdu jest dość bogate i strojne, ale niejeden złodziejaszek stracił rękę lub życie próbując coś stąd wykraść.
Pieczę nad tym miejscem sprawuje starszawy już barman wraz z pięknymi córami, ale biada każdemu kto zawiesi na którejś dłużej swój wzrok.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tkacz Losu
Posty: 283
Rejestracja: pt sie 14, 2020 7:47 pm

ndz sie 16, 2020 10:30 pm

Po przekroczeniu sporych rozmiarów drzwi trafisz do ciepłego i bogato zdobionego wnętrza. Na ścianach, witrażach i dekoracjach przewijają się smocze i leśne motywy.
Z boku pomieszczenia pali się kominek zapewniający, że nie zmarzniesz. Jest tu też kilka stolików, nie za dużo, a za kontuarem stoi już starszawy mężczyzna, z długimi siwymi włosami.
Po sali kręcą się urodziwe panny, jego córy jak sam mówi, a one przytakują.
Z boku kontuaru jest przejście na korytarz, gdzie znajdują się schody prowadzące na piętro. Jest też zejście w dół, ale zamknięte.
Awatar użytkownika
Los
Posty: 288
Rejestracja: wt paź 06, 2020 10:09 am

śr gru 30, 2020 4:35 pm

Do karczmy zawitał wysoki mag. Przedstawił się jako wysłannik Lorda, mający umożliwić przedostanie się na bal, na który zaproszeni są wszyscy chętni. Przebywa zwykle w głównej sali, choć można znaleźć go również przed karczmą, gdzie otwiera portale, nie będzie tego robił przecież wewnątrz. Nie ciężko go poznać, jest niesamowicie szczupły, a co ważniejsze, nosi pelerynę z wizerunkiem smoka, skąd więc miałby być jak nie od Lorda, który zasłynął właśnie z kontrolowania tych bestii?
Awatar użytkownika
Sarah Valerii
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 7:29 pm
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:

Stan portfela: 30

śr sty 13, 2021 5:42 pm

Ruszyła schodami w dół już przebrana w elegancką suknię, którą pożyczyła jej Złotoustny Kieł. Była zrobiona z jedwiabiu i chociaż Sara nie należała do osób lubiących w jakimkolwiek stopniu chodzić w ubraniach ograniczających jej ruchy, to jednak nie mogła powiedzieć, że nie była wygodna. Nawet mogłaby się pokusić o stwierdzenie, że czuje się w niej dobrze, ale nic więcej. Ta natomiast o barwach błękitu z dodatkami ciemniejszych i intensywniejszych odcieni tworzyła piękną całość utrzymaną w odpowiedniej harmonii. Złotoustna po przymierzeniu jej przez Widmo uśmiechnęła się triumfalnie, twierdząc, że bardzo dobrze leży i pasuje dziewczynie, podkreślając kobiece wdzięki. W prawej ręce trzymała ręcznie zrobiony wachlarz z wzorami roślin przeplatanymi kwiatami, który był również schowkiem na mały sztylet. Niezwykle trudny do wykrycia, nawet jeśli trzymało się go w ręce, najechała delikatnie palcem na mały i niewidoczny zatrzask, który mógł równie dobrze służyć do zamknięcia ramion. Intrygujące. Chociaż nie dziwi mnie to ani trochę, to jednak zaskakuje jak dobrze można coś ukryć. Ciekawe, ile ma takich skrytek na ostrza i w jakich miejscach? Będę musiała się ją o to zapytać po powrocie. Może Stalowy Kieł załatwiłby mi takie cudeńko? Zapytała siebie, ale nie było teraz potrzeby się nad tym rozwodzić. Weszła do głównej sali oraz od razu rozejrzała się, początkowo szukając Samotnego Wilka, ale przypomniała sobie, że miała załatwić jakieś formalności do ładunku który tutaj przywiozła. A Sara pełniła funkcję ochroniarza, aby zniechęcić potencjalnych rabusiów, jednak teraz gdy wykonała już swoje zadanie, nie chciała przeszkadzać o wiele bardziej obeznanej koleżance w interesach. Tak więc, jej poszukiwania skupiły się na magu, którego widziała wcześniej rozmawiającego z karczmarzem. Szybko również się zorientowała, że przyglądało jej się kilku innych gości Białego Kruka, jednakże nie zwracała na nich uwagi. Jedynie otworzyła wachlarz i zasłoniła część twarzy, delikatnie się przy tym wachlując. Czy zauważyła maga w środku? Czy może jest na zewnątrz?
Awatar użytkownika
Los
Posty: 288
Rejestracja: wt paź 06, 2020 10:09 am

śr sty 13, 2021 5:47 pm

W rogu sali siedział mężczyzna z narzuconym na głowę kapturem. Sam kaptur posiadał złote zdobienia. Sara nie mogła być jednak pewna czy to on, ale zdecydowanie wśród wszystkich obecnych najlepiej pasował do tej roli. Uniósł wzrok i rozejrzał się po sali. Po chwili podniósł się i podszedł do baru, teraz można było zauważyć tył peleryny, którą zdobił misterny wzór przedstawiający skrzydlatego gada.
Awatar użytkownika
Sarah Valerii
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 7:29 pm
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:

Stan portfela: 30

śr sty 13, 2021 6:35 pm

Rejestrując wszystkich gości jakich widziała, ciężko jej było jednoznacznie określić, który mag mógłby być posłańcem Lorda i Lordowej Dalavdrager. I teraz trochę żałowała, że nie przyjrzała się dokładnie wcześniej, bo zaoszczędziłaby teraz trochę czasu. Padł jej nawet w oczy jeden mag, siedzący w kącie i chyba czekający na kogoś? Jednak postać wstała z miejsca i ruszyła w stronę baru, odsłaniając przy okazji znak smoka, bardzo dokładnego i pasującego do tego z anatomi magicznych stworzeń, które kiedyś pokazał jej profesor. Ale o wiele ważniejsze była wiedza, że ponoć to było coś rodzaju herbu Lordów Dalavdrager, a przynajmniej tak zrozumiała ze słów Złotoustnej. No to pora się zapytać. Nie zwlekając podeszła do maga, opierającego się już o blad barku.
- Witaj nieznajomy - Zaczęła przyjaznym głosem, który szybko mimowolnie stał się chłodny, pozbawiony emocji i bijący powagą. - Szukam pewnej osoby, która wedle ogłoszenie może przenieść mnie na ucztę do Dalavdrager. Czy dobrze trafiłam? - Zapytała się, spoglądając na niego swoim przenikliwym spojrzeniem niebieskich oczu.
Awatar użytkownika
Los
Posty: 288
Rejestracja: wt paź 06, 2020 10:09 am

śr sty 13, 2021 7:15 pm

Mag zdawał się nie być zaskoczony. Spojrzał jedynie na kobietę i uprzejmie skinął głową.
- Dobry wieczór, dobrze Pani trafiła. Zapraszam na zewnątrz, w karczmie nie otworzę portalu. - Po tych słowach ruszył do wyjścia, machnął jeszcze do karczmarza, że za chwilę wróci i zniknął za drzwiami.
Na zewnątrz poczekał na kobietę. Gdy podeszła, uniósł dłonie wykonując kilka gestów dłońmi. Niecałe dwa metry przed kobietą otworzył się portal prowadzący na dziedziniec zamku - Lord będzie zaszczycony mogą Panią ugościć - czarodziej poczekał aż Sarah przejdzie przez portal i zamknął go.
//zapraszam na dziedziniec
ODPOWIEDZ