regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcje informacji znajdziecie tutaj.

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonaś się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administarcja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiającee figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==


Pełnia:
od 17 do 19 marca
==Pogoda==

W dzień Temperatura od 0 do -2, Lekkie opady sniegu i brak wiatru

W nocy Temperatura od 0 do -5, Okazjonalne opady gradu

Zabiegowy

Wielki budynek kilku piętrowy.
A w nim, kilkanaście oddziałów specjalnie przygotowanych aby przyjmować pacjentów z różnymi dolegliwościami czy też chorobami. Oczywiście nie zabrakło Izby Przyjęć, która znajdowała się na samym dole wraz z innymi gabinetami specjalistycznymi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tkacz Losu
Posty: 448
Rejestracja: pt sie 14, 2020 9:47 pm

W tym miejscu przeprowadzane są wszelakie zabiegi, operacje i inne badania.
Awatar użytkownika
Somali
Posty: 88
Rejestracja: śr paź 07, 2020 8:23 pm
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
165 pkt.
Poziom Mocy:
150
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
30 15
30 25
30 25
Stan portfela: 790

Somali ostrożnie otworzyła drzwi, nie chciała aby pacjent się przewrócił. Spokojnym krokiem doprowadziła go do kozetki mówiąc aby się ułożył w odpowiedniej pozycji do badania.
Somali widząc co się dzieje z pacjentem, jak się porusza, jego samopoczucie nie dawało jej żadnych złudzeń, że nie będzie pozytywnej diagnozy //Rz.8//. Jednak wolała się upewnić po obejrzeniu przez lekarza. Odsunęła się od pacjenta dając miejsce Rashimi'emu.
Awatar użytkownika
Rashimi Cambell
Posty: 8
Rejestracja: wt gru 14, 2021 5:37 pm
Poziom Zdrowia:
160
Poziom Mocy:
170
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
30 10
34 30
45 26
Stan portfela: 810

Gdy pacjent był ułożony to Rashimi jeszcze zerknął czy potrzebny sprzęt jest na miejscu. Jak nie to oczywiście pomoc Somali będzie nieoceniona. Odchrząknął po czym zwrócił sie do potencjalnej ofiary domowych sposobów na uciechy.
- Zaczniemy jeszcze raz od pytań, bo to da nam ogolny zarys stanu zdrowia. Lepiej uniknąć sali operacyjnej. - Uśmiechnął się. - Kiedy to się stało? Jak długo jest pan w takim stanie?
W tym czasie podszedł do gabloty wyciągajac słoiczek wazeliny oraz rozejrzał się za rękawiczkami.
Awatar użytkownika
Somali
Posty: 88
Rejestracja: śr paź 07, 2020 8:23 pm
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
165 pkt.
Poziom Mocy:
150
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
30 15
30 25
30 25
Stan portfela: 790

Pacjent bardzo długo milczał nim zaczął mówić, odpowiedział na zadane pytanie przez lekarza, że już kilka godzin przebywa w tym stanie a do szpitala przyjechał jakieś pół godziny temu. W każdym bądź razie, opowiedział dokładną historię jakim sposobem świeczka mu tak utkwiła a był to skutek zakładu, który przegrał i żeby się wywiązać zrobił to co miało być dla przegranego pokutą.
Somali pokręciła głową wysłuchawszy opowieści, rozumiała że były święta i w ogóle ale żeby od razu robić sobie takie zakłady? No nic widocznie jeszcze za mało wie o tym świecie. Wampirzyca przytrzymała pacjenta aby lekarz mógł się zabrać do pracy aby uwolnić już pacjenta od tego czegoś w jelitach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”