regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==


Pełnia:
od 7 grudnia do 9
==Pogoda==

W dzień
Złote liście spadają z drzew. Słońce lekko grzeje. Temperatura od 5 do 15 stopni

W nocy
Wieje ciepły wiatr a na niebie często pokazują się chmury. Temperatura od 15 do 5 stopni

Główna Aleja

Najszersza i najdłuższa ulica w mieście. Bez problemu zmieszczą się tam dwa pojazdy obok siebie a do tego z niej trafisz do każdego zakątka Cross City
Awatar użytkownika
Helion Kanavar
Punkty Przygody: 0,13 
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:06 am
Medale: 3
Poziom Zdrowia:
300/300
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
16 38
15 42
15 40
Stan portfela: 350

No i znowu koszula przy mordzie. Westchnął tylko i skinął głową. bo zaraz go tutaj uduszą tym przykładaniem i tyle będzie.
-No dobra jak stawiasz... -Niech mu będzie przynajmniej nie będą męczyć go o ten nos.
-A trzeba ten lód?- Zapytał troche z nadzieją w głosie. Bo coś zimnego? W zimne dni eh....
Obrazek
Have you got, have you got,
got a heart full of dreams?
Cause I got, yeah I got,
got a heart full of dremas.
Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Punkty Przygody: 0,01 
Posty: 157
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
300/300
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
25 43
15 42
20 50
Stan portfela: 380

No i dobra! Teraz wiemy co robić i Helion trochę odpocznie - No to do sklepu - powiedziałem wesoło machając dłonią ochoczo.
Ruszyłem jako pierwszy w kierunku sklepu, a co! W sklepie taniej a i się więcej kupi niż w jakimś barze.
Trochę będzie drogi ale będzie się opłacać, idą już głową droga co jakiś czas się oglądałem na towarzystwo czy aby nikogo nie brakuje. A będąc już przy sklepie wszedłem do niego robią nie małe zakupy. Kupiłem 3 butelki wódki, 3 soki, wodę, chusteczki, coś na ząb (chipsy, kabanosy i gotowe kanapki w liczbie 4), lód oraz tampony dla Heliona aby se nimi wypchał nos.
Miałem nadzieję, że wszyscy idą za mną i zaprowadziłem ich do lasku w parku.

z.t.
Awatar użytkownika
Primeval
Punkty Przygody: 0,56 
Posty: 180
Rejestracja: pn lut 22, 2021 12:58 am
Poziom Zdrowia:
315/315
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
20 70
15 45
20 20
Stan portfela: 1490

/Przechodzę sobie...

Jak najszybciej trafić do szpitala? Nie błądząc zbyt długo po dzielnicy Ludzi, gdzie patrzą na ciebie wilkiem... choć to raczej jego dola. Plus przynajmniej taki, że mało kto zwraca uwagę na to co się tutaj dzieje. Ruszył przed siebie przechodząc przed wejściem do głównej siedziby łowców. Tak jak bardzo nie cierpiał ich, no może poza jednym, to w szczególności szkolenia tych "nowych" nabytków... Uch... Na samą myśl, miał ochotę komuś przywalić. Chociaż jak niedługo później wyczuł, ktoś już tutaj go ubiegł. Trochę krwi na ziemi w pobliżu wejścia do głównej siedziby, to przecież piękny obrazek. Ciekawe kogo tutaj spałowali do krwi? Pojawiło się w jego głowie tak szybko jak znikło, zbyt dużo zapachów, aby coś więcej wysunąć. Natomiast jeśli to był ktoś ważniejszy to pewnie dowie się najszybciej w półświatku. Przeszedł obok, nie myśląc już o tym więcej...

/Efekt Regeneracja: +5 HP; - 5 do percepcji na czas trwania.
/ZT
Awatar użytkownika
Los
Punkty Przygody: 0,37 
Posty: 483
Rejestracja: wt paź 06, 2020 12:09 pm

Wczesnym rankiem przez ulice przechodziło wielu ludzi. Jedni śpieszyli do pracy inni na zakupy a inni sprzątali. Przy budynkach rosin ludzie robili różne rzeczy, w każdej dzielnicy. Rzeczy mniej lub bardziej podejrzane. Ciężko jednak w takim mieście wyłapać tych prawidłowo podejrzanych
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ulica główna”