regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcje informacji znajdziecie tutaj.

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonaś się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administarcja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiającee figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==


Pełnia:
od 17 do 19 marca
==Pogoda==

W dzień Temperatura od 0 do -2, Lekkie opady sniegu i brak wiatru

W nocy Temperatura od 0 do -5, Okazjonalne opady gradu

Step

Różne lokalizacje poza miastem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tkacz Losu
Posty: 448
Rejestracja: pt sie 14, 2020 9:47 pm

Step rozciąga się tam gdzie jeszcze nie tak dawno temu były lasy, wielka równina, rzeki, jeziora. Niestety to wszystko zostało obrócone w pył, jednakże przyroda nie dała za wygraną. W niektórych miejscach widać jak z powrotem budzi się do życia w postaci kępki trawy czy niewielkich krzaków.
Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Posty: 83
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
295
Poziom Mocy:
75
Karta Postaci:
Statystyki: Obrazek
25 43
15 42
20 50
Stan portfela: 410

Znudziło mu się w mieście więc postanowił wybrać się poza miasto a nóż widelec coś upoluje albo chociaż poudaje. Zmienił się wielkiego wilka hasając sobie to tu to dam jednocześnie płosząc zwierzynę w obrębie pół kilometra. A co? Może, inaczej co to było by za polowanie gdyby miał za łatwo. Z wyszczerzonymi kłami i jęzorem na brodzie biegał, wył, kopał i inne takie dziwne różne rzeczy. Nikt na niego nie patrzył to se robił co chciał. Nie będą go oceniać! No chyba, że zwierzęta pomyślą że jakiś zjebo wilk się popsuł. A niech sobie myślą.
Gdy się w końcu wyszalał i uznał że ma już dość zabrał się za prawdziwe polowanie. Uniósł łeb do góry niuchając powietrze aby złapać jakiś trop. Później przy ziemi aby sprawdzić czy nie ma jakiś śladów itp. Nie był w tym najlepszy ale w końcu znalazł coś wyrazistego godnego uwagi do próby zapolowania. Podążał za zapachem aż go znalazł, znaczy się zając go pierwszy zobaczył i zaczął uciekać. No to śup za zwierzyną. Szarak był tak skubanie zwinny, że za każdym razem gdy Mep myślał, że go dorwie to ten bum i go nie ma. Bawili się w takiego kotka i myszkę aż młody stwierdził że nop. Zziajany wrócił do ludzkiej formy i potuptał na chatę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tereny poza Cross City”