regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==Wydarzenie w dalekiej krainie zostało ukończone. Postaci wróciły z nagrodami. Niestety wiedza o tym co się tam zaczęło dziać jest poza wiedzą większości z nich.

Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦


Nastała zima...

❋ Śnieg spadł, kilka mieszkańców z Cross City wróciło po wyprawie, która trwała dłużej niż powinna... Za to w mieście panuje względu cisza.
❋ Odnalazła się zaginiona strażniczka,Ketuseki Ōkami. Obecnie przebywa w szpitalu.
❋ Niedawno jeden ze szlachciców został... pokarany przez ojca i wysłany do znalezienia sobie, o zgrozo, pracy. Do tego dostał pyskatego niewolnika, którego ma... ułożyć.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==Pełnia:
od 25 do 27 stycznia
==Pogoda==

W dzień

Słońce schowane za chmurami, czasem lekko wyjrzy. Śnieg lekko pruszy i brak wiatru.
Temperatura od 1 do -5 stopni

W nocy

Noce chłodne z bardzo silnym wiatrem i padającym śniegiem Temperatura od -3 do -10 stopni

wyprawa

Miejsce gdzie można pójść poza miasto jak i wziąć udział w różnych wydarzeniach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Erin Wyrm
Pani Smoków
Punkty Przygody: 3,11 
Posty: 767
Rejestracja: czw sie 13, 2020 11:20 pm
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
150 pkt.
Poziom Mocy:
195pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

19

14

39

25

33

36
Stan portfela: 3 999 840

Że co? To jakieś żarty?
- Nie wydaje mi się byśmy zdążyli już wykonać to co zostało nam zlecone. - Z drugiej strony, Ruda cały czas miała wrażenie, że oni nie do końca wiedzą, czego oczekują. Westchnęła i odebrała to co chcieli jej dać. Nie teleportowała się jeszcze, ale nie będzie długo czekać na odpowiedź.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,77 
Posty: 883
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
95/100
Karta Postaci:
Statystyki:

36 + 10 (46)

30

21

36

21

40
Stan portfela: 5930

Puściła ich, spojrzałam na Heliona - Co Ci się stało? - zapytała, przeniosła wzrok na Urd - Co wam się stało? - a zaraz obejrzała się na króla. Nie przerywała mu, był dość dziwny i to jego zachowanie. Chciała zapytać o kilka rzeczy ale nie zrobiła tego obejrzała się na Mortena, Urd i Heliona - Wracajmy do domu - wzięła kryształ pocierając go.
Awatar użytkownika
Helion Kanavar
Punkty Przygody: 4,44 
Posty: 1236
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:06 am
Medale: 3
Poziom Zdrowia:
225 +90 (340)
Poziom Mocy:
75/75
Karta Postaci:
Statystyki:

16

42

15

45

15

40
Stan portfela: 1150
Przedmioty magiczne:
komplet roboczy(wzm.)+90hp
Kastet +15 dmg

-To nic takiego- Posłał jej uśmiech- Takie tam- Dodał trochę zmieszany. Zabrał co jego.-Tak.. wracajmy- On nie miał ochoty czekać na odpowiedź króla. chciał już wracać. Potarł kamień licząc, ze to faktycznie działa czy coś.
"Bring me home in a blinding dream
Through the secrets that I have seen
Wash the sorrow from off my skin
And show me how to be whole again
'Cause I’m only a crack In this castle of glass
Hardly anything there
For you to see.."


Awatar użytkownika
Dariusz Wyrm
Punkty Przygody: 1,75 
Posty: 447
Rejestracja: czw sie 13, 2020 5:05 pm
Poziom Zdrowia:
15000+ 100 (15100) pkt.
Obrazek
Poziom Mocy:
55 pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

45

25+20(45)

30+10(40)

30

50

10(11)
Stan portfela: 40000000
Przedmioty magiczne:
Kurtka + 10 siły
Kamizelka + 100 HP
Płaszcz +10 intelektu
Spodnie +10 siły
Buty + 10 zręczności

Król skierował spojrzenie na Erin- To już nie tyczy się was. Wracajcie do domów- Sprawy poszły za daleko. Nie widział powodu aby teraz trzymać i bardziej mieszać w to wszystko osoby z innych krain. On sam musi zabrać się za mobilizację. To wszystko to za dużo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Erin Wyrm
Pani Smoków
Punkty Przygody: 3,11 
Posty: 767
Rejestracja: czw sie 13, 2020 11:20 pm
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
150 pkt.
Poziom Mocy:
195pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

19

14

39

25

33

36
Stan portfela: 3 999 840

Uniósła brew, ale już nie ciągnęła tematu. Skłoniła się w kierunku króla.
- W takim razie do zobaczenia. Miło było poznać. - Nie żeby to było całkiem szczere, ale no cóż. Potarła kamień i się teleportowała.

//zt
Obrazek
Awatar użytkownika
Urd Svartulv
Punkty Przygody: 1,13 
Posty: 119
Rejestracja: ndz lut 06, 2022 3:16 pm
Poziom Zdrowia:
110 + 10 (120)
Poziom Mocy:
150
Karta Postaci:
Statystyki:

25

18

25 +5 (10)

22

5

29 + 10 (39)
Stan portfela: 5690

Czuła się źle, nie była specjalistą w biciu się a to do czego ich zmuszano pod potężnym zaklęciem, to chciałaby jak najszybciej wyrzucić z głowy. Była znachorem a nie mordercą, a tu musiała zatopić kły i pazury w czyimś ciele. Wzdrygnęła się i potrząsnęła głową jakby chciała o wszystkim zapomnieć. Bez większych oporów przyjęła zapłatę i dotknęła kamienia teleportującego.
Zanim zniknęła, rzuciła tylko ostatnie spojrzenie na króla.
z/t
Obrazek
Awatar użytkownika
Morten Karsten
Punkty Przygody: 3,74 
Posty: 387
Rejestracja: sob lis 19, 2022 11:04 pm
Poziom Zdrowia:
145/145
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki:

25

23

20

26

25

40
Stan portfela: 6337

Okolica może i wydawała się spokojna ale kiedy weszli do jaskini wszystko się zmieniło. Owszem, z początku było całkiem okej ale kiedy ziemia zaczęła się trząść a wejście zostało zasypane zrobiło się nieciekawie. Nie lubił takich sytuacji a już tym bardziej takich bez wyjścia. Mimo tego wszystkiego starał się jednak nie panikować i brnął w głąb podziemi z pozostałą trójką. Aczkolwiek gdy wstrząsy znowu się pojawiły wtedy już nie wytrzymał i pokazał swój strach. Chwycił się ściany i... i już miał zacząć panikować kiedy nagle w tunelu dało się słyszeć jakieś nienaturalne dźwięki a po chwili rozbłysło jasne światło. Nie miał pojęcia co to było ale nawet nie zdążył się nad tym zastanowić bo nim się obejrzał nagle zmienili swoją lokalizację i znaleźli się w sali tronowej. W sali w, której on sam wylądował na kamiennej posadzce bo przecież jeszcze przed momentem opierał się o ścianę jaskini, która właśnie zniknęła.
- Co do chu... - już miał wypalić nie lada epitetami gdy podnosząc się ujrzał Urd oraz Helliona, których mimo nadziei uznał już chyba za straconych co za tym szło naprawdę ucieszył się na ich widok. To znaczy może nie tak bardzo jak Nari ale też zaraz do nich podbiegł i ich powitał.
- Żyjecie! - wykrzyknął uradowany chwytając chłopaka oraz dziewczynę za ramię. Następnie jednak umyślnie lub nie spojrzał na króla bo ten powiedział coś dziwnego. Jak to koniec? Przecież my nic... A niech tam, idźcie w cholerę. Najważniejszym w sumie było, że przeżyli więc nie zamierzał już nad tą kwestią dywagować tylko również wziął kamień, potarł go i zniknął.

/zt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reszta świata”