regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==


Pełnia:
od 13 do 15 czerwca
==Pogoda==

W dzień

Temperatura od 10 do 20 stopni.

W nocy

Temperatura od 10 do 5 stopni

Klub tanca

Nie jesteś zwykłym człowiekiem? To tutaj jest Twoje miejsce. Domostwa, warsztaty, magazyny czy nawet nie duże fabryki. Każdy ma wstęp do tej części miasta ale nie każdy może czuć się w pełni bezpiecznie, w szczególności w nocy. Tutejsza tawerna serwuje potrawy znane ze swoich... walorów smakowych i składników.
Awatar użytkownika
Los
Posty: 392
Rejestracja: wt paź 06, 2020 12:09 pm

Staruszek wysłuchał i bez problemu mogłaś dostrzec, że nawet się nieco wzruszył słuchając twoich słów, aczkolwiek kobieta stojąca obok niego wyjęła notatnik i zaczęła wszystko notować. Ciężko jest powiedzieć dokładnie co, lecz na pewno jej spojrzenie stało się teraz bardziej wnikliwe, jakby chciała prześwidrować ciebie na wylot.
- Aż mi zię laba młodościany przypominawyją - Rzekł nie z niemałą nostalgią w głosie, po czym kobieta przez szturchnęła go w ramię, na co staruszek - No cio? Hobbystyka - Spojrzał pytająco na nią, po czym wrócił do rozmowy - Tak czy siac tutaj na piewno rozwinisz Tańcyr. Jedniak czy Paninka procowywać gdzieć jako Tańcyrka wcześnioj? Oraz czy pracowywać teroz gdzieć? A, i do jaki miuzik Paninka lubuje Tańcyrkuje? - Zadał kolejne pytania, gdzie w między czasie otworzył jedną ze swoich szuflad, bez problemu można było zobaczyć tam masę przeróżnych płyt poukładanych w specjalnych opakowaniach przedzielonych jedynie karteczkami typu: Hity XIX Wieku, Hity XVIII wieku, Najnowsze Hity XX wieku, a im głębiej tym szuflada stawała się głębsza...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzielnica Nieludzi”