regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==Wydarzenie w dalekiej krainie zostało ukończone. Postaci wróciły z nagrodami. Niestety wiedza o tym co się tam zaczęło dziać jest poza wiedzą większości z nich.

Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Wiosny czar...
❋ Arena w końcu została w pełni wyremontowana i jest sprawna. Zachęca do zapisów na treningi czy też walki.
Ketuseki Ōkami Nadal przebywa w szpitalu
Nari Orecev Została brutalnie zwolniona ze straży.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Nastała zima...

❋ Śnieg spadł, kilka mieszkańców z Cross City wróciło po wyprawie, która trwała dłużej niż powinna... Za to w mieście panuje względu cisza.
❋ Odnalazła się zaginiona strażniczka,Ketuseki Ōkami. Obecnie przebywa w szpitalu.
❋ Niedawno jeden ze szlachciców został... pokarany przez ojca i wysłany do znalezienia sobie, o zgrozo, pracy. Do tego dostał pyskatego niewolnika, którego ma... ułożyć.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==Pełnia:
od 25 do 27 stycznia
==Pogoda==

W dzień

Słońce w końcu wita częściej na niebie i pogoda dopisuje. Od czasu do czasu lekki wiatr.
Temperatura od 5 do 15 stopni

W nocy

Noce chłodne ale z przyjemnym ciepłym wiaterkiem. Co jakiś czas przelotne opady. Temperatura od 3 do 7 stopni

Cele i klatki

Główne miejsce rozrywki mieszkańców. Walki gladiatorów, zwierząt czy niewolników to jedne z wielu tutejszych atrakcji. Arena wykorzystywana jest również do mniej brutalnych zabaw takich jak występy muzyczne itp.
Arena chroniona jest dodatkowo magiczną barierą, która nie pozwala aby cokolwiek z niej doleciało czy też zaatakowało widownie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Los
Punkty Przygody: 0,98 
Posty: 738
Rejestracja: wt paź 06, 2020 12:09 pm

Nie pomogli. Ponoć kiedyś ktoś pomagał, to powinna jakoś samodzielnie sobie poradzić z czymś takim. Mężczyzna czekał, w spokoju. Był o dziwo dość cierpliwy. Spokojnie przyglądał się temu co sie dzieje. Momentami zdawała się być dość zabawna.
-Całkiem dobrze sobie poradziłaś- W końcu spełniła zadanie. Z czasem na pewno będzie szło jej jeszcze lepiej. Był tego pewny. Dał jej w nagrodę do miski konkretny kawał udźca dzika.
-Jak zjesz i trochę odpoczniesz po tej walce w ubieranie się, zabiorę cię na arenę- Czas sprawdzić jak sobie i tam będzie radziła.
Awatar użytkownika
Rogata
Punkty Przygody: 0,31 
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 29, 2024 11:29 pm
Poziom Zdrowia:
250 + 90 (340)
Poziom Mocy:
100/100
Karta Postaci:
Statystyki:

30

30 + 10 (40)

20

50

20

20 +10 (30)
Stan portfela: 20

Mięso przyniosło mięso. Głównie to obchodziło Rogata jak już uporała się z tą pracą Herkulesa zwana ubraniem się. Na dodatek konkretne mięso do którego dopadła niemal w tym samym momencie co ono stuknęło o miskę. Mięso jako że było konkretnym gatunkiem i częścią ciała mogło posłużyć za nazwę dla tego Pana. Tylko wilkołaczyca się zastanawiała czy lepiej nazywać go dzik czy udziec. Ostatecznie uznając że Pan Udziec brzmi lepiej niż Pan Dzik chociaż przez chwilę zastanawiała się czy "Pan Świnia" nie brzmi najlepiej, a nawet jeśli nie najlepiej to najzabawniej. A przynajmniej wyobraziła sobie jak ktoś nazywa nowego pana świnią a ten czerwienienie ze złości... Właściwie jako dzik to robi się wtedy szkałatno-brązowy i woła "dla takich łachmytów to Pan Świnia".
Na wieść o arenie zaciekawiła się. Czy to takie samo miejsce jak to gdy pan kazał okazą walczyć między sobą. Odruchowo sprawdziła czy miecze są pod łapami i poczuła się dziwnie. Może powinna ich lepiej pilnować...
Dźwięk pękających kości miażdżonych to zębami to uderzeniami o posadzkę zwiastował koniec posiłku. Rozwalała kości wiedząc już że w nich jest sycący miąsz, pierwszy pan nazwał go szpikiem, ale dla.niej to był po prostu miąsz kości. Uniosła pysk znad miski pełnej połamanych gnatów i zapytała
-Rogata idzie wycieczka czy walka? Bo jak wycieczka to by wzięła Abu-
Kim lub czym był Abu nie powiedziała ale jeśli miała by walczyć to na pewno by go nie wzięła, co innego wycieczka. Wtedy nie zostawiła by Abu. Tu nie miała gdzie ukryć Abu, a to ją nieco niepokoiło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arena”