regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==Wydarzenie w dalekiej krainie zostało ukończone. Postaci wróciły z nagrodami. Niestety wiedza o tym co się tam zaczęło dziać jest poza wiedzą większości z nich.

Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Wiosny czar...
❋ Arena w końcu została w pełni wyremontowana i jest sprawna. Zachęca do zapisów na treningi czy też walki.
Ketuseki Ōkami Nadal przebywa w szpitalu
Nari Orecev Została brutalnie zwolniona ze straży.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Nastała zima...

❋ Śnieg spadł, kilka mieszkańców z Cross City wróciło po wyprawie, która trwała dłużej niż powinna... Za to w mieście panuje względu cisza.
❋ Odnalazła się zaginiona strażniczka,Ketuseki Ōkami. Obecnie przebywa w szpitalu.
❋ Niedawno jeden ze szlachciców został... pokarany przez ojca i wysłany do znalezienia sobie, o zgrozo, pracy. Do tego dostał pyskatego niewolnika, którego ma... ułożyć.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==Pełnia:
od 25 do 27 stycznia
==Pogoda==

W dzień

Słońce w końcu wita częściej na niebie i pogoda dopisuje. Od czasu do czasu lekki wiatr.
Temperatura od 5 do 15 stopni

W nocy

Noce chłodne ale z przyjemnym ciepłym wiaterkiem. Co jakiś czas przelotne opady. Temperatura od 3 do 7 stopni

Pole Walk

Główne miejsce rozrywki mieszkańców. Walki gladiatorów, zwierząt czy niewolników to jedne z wielu tutejszych atrakcji. Arena wykorzystywana jest również do mniej brutalnych zabaw takich jak występy muzyczne itp.
Arena chroniona jest dodatkowo magiczną barierą, która nie pozwala aby cokolwiek z niej doleciało czy też zaatakowało widownie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,48 
Posty: 685
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

Wrócił do ludzkiej formy i złapał się za użarte ramie. Nie komentując zachowania zielonego. Milczał.
-Zajebie cię chuju pierdolony- No odezwał sie w końcu. Nie polubił go, ha! nie ma tak dobrze. Pierdolony dziwak i zboczeniec. Stanął przy rudej aby to w razie czego stanąć w jej obronie. Pochwała dziewczyny trochę go podbudowała i nawet uśmiechnął się do niej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Punkty Przygody: 1,82 
Posty: 1309
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
260+ 90 (350)
Poziom Mocy:
75/75
Karta Postaci:
Statystyki:

25

53

15

52

25

50 +10 (60)
Stan portfela: 2025
Przedmioty magiczne:
komplet roboczy(wzm.)+90hp
Kastety +15dmg

Wyszczerzyłem kiełki - A widzisz jednak może - no taka prawda. Nigdy się nie zastanawiałem za co mnie kocha Blondyn ale no. Jestem jaki jestem i nim się schyliłem do Ognistej wróciłem do normalnego siebie. Zaśmiałem się po tym slapie - Jeszcze będziesz za tym tęsknić - puściłem do niej oczko bo ja już swoje wiedziałem - Nieprawdaż? - bo było bardziej pytanie retoryczne niż chciałem uzyskać na to odpowiedź.
Zaśmiałem się po słowach Takaro - Spoko, powiedz kiedy a się wstawię dziubasku - puściłem mu buziaczka na odległość. Tak, miałem tego świadomość, że go wkurzam ale to było silniejsze ode mnie. I no czułem ból jaki coraz bardziej zaczynał mi doskwierać ale nie złapię się za dziurę w boku i wyjdę z dumny niczym paw. Później będę skomleć jak nikt mnie nie będzie widział, tak to jest plan!
- To ja się będę zbierał gołąbeczki - wyminąłem ich tak bez grymasu i czułem, że niedługo się pojawi więc lepiej się ulotnić - A właśnie Nari, czekam na Ciebie - poruszyłem brwiami kiedy się nasze spojrzenia spotkały. Tak wyglądało to dwuznacznie i miało! A konkretnie chodziło mi o informację, czy ona to skuma to nie wiedziałem ale najwyżej później jej to wyjaśnię.
Opuściłem arenę.

zt
Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 4,10 
Posty: 1431
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

I co ona miała mu na to odpowiedzieć, jeden wart drugiego. Przemilczała odpowiedź. Nie da mu satysfakcji wdania się w nim w dyskusję na ten temat, chociaż całował nieźle to musiała mu przyznać. Obejrzała się na Blondyna - Spokojnie, on Cię specjalnie prowokuje - wyjaśniła mu.
Wkurzył ją bo teraz wiedziała dlaczego Blondyn tak się zachowywał - Zielony odwal się od niego i nawet tak nie mów - pogroziła mu palcem przed nosem. Wredna menda z niego, wiedziała że w jakimś stopniu jest ale żeby aż tak? Okrutnik.
Nie przeszkadzała Zielonemu jak odchodził a na jego słowa nieco się zmieszała ale pokazała mu środkowy palec z wystawionym językiem - W Twoich snach! - krzyknęła za nim i tak odebrał to nie w taki sam sposób jak on.
Odetchnęła z ulgą kiedy prowokator się oddali i mogła na spokojnie zając się Blondynem - Choć opatrzymy Cię - wspięła się na palce dając mu buziaka - Obiecany - uśmiechnęła się łapiąc go za dłoń nieskaleczonego ramienia prowadząc do sali z medykami.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,48 
Posty: 685
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

Ten typ go drażnił. Zacisnął pieść. Chciałby mu uderzyć, przywalić tak konkretnie w te roześmianą mordę. Nie mógł jednak. Jego pani kazał się uspokoić, to nie podniesie reki. Mu nic nie odpowiedział, czekał aż sobie pójdzie ale był wkurzony na niego.
-Takie chuje powinny zdychać- Warknął kiedy sobie poszedł. Nie znał się na żartach i na prowokacjach. Za dużo przeszedł i takie żarty go nie bawiły. Miło, że ruda stałą po jego strone. Bez oporu dał się jej pociągnąć za dłoń. No i po tym całusie gniew mu tak jakby bardzo zmalał i uśmiechnął się do niej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 4,10 
Posty: 1431
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Zaśmiała się po słowach Takaro - Mimo wszystko jest okey ale dzisiaj ewidentnie przeginał i się już nie złość - przytuliła go na chwilę zapominając, że tyle co skończył potyczkę. Szybko się odsunęła - Wybacz - powiedziała po tym jak do niej to dotarło.
W sali z medykami zajęli się raną Blondyna odkażając i nieco lecząc, mówili że reszta obrażeń nie jest jakaś niebezpieczna i może spokojnie z tym chodzić. Nakazali jednak zmieniać systematycznie opatrunki.
Wychodząc z sali spojrzała na niego - To na co masz ochotę? Za obicie Zielonego dostaniesz coś ekstra, kawa się nie liczy bo już ją masz na stówę - tak, powinna przestać go rozpieszczać ale za Mefa dostanie nagrodę. Kierowała się w stronę wyjścia.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,48 
Posty: 685
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

Przytuliła go! To było takie dziwne ale i fajne uczucie. Nawet zdążył chwilę ją jedną ręką tak jakby objąć.
-Nie boli- Rzekł szczerząc zęby. Przywykł do bycia bitym. Dawał się bez problemowo ogarnąć medykom. Wytarł też twarz, nie chciał mieć na niej śladów krwi. Zaczęli iść i słowa rudej zaskoczyły go. To już kolejny raz! Nie spodziewał się niczego. Nawet tego buziaka, w tutaj?
-Ja.. nie wiem- Nie wiedział na co ma ochotę, nie myślał o tym jakoś. Wzięła go z zaskoczenia całkowicie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 4,10 
Posty: 1431
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Kierowała się do wyjścia z areny - Nie musisz teraz decydować - jak nie miał pomysłu nie musiał na siłę czegoś szukać - Ważność masz tego bonusu tydzień czasu - uśmiechnęła się do niego. Nie będzie też czekała w nieskończoność aż coś wymyśli albo użyje tego w najmniej odpowiednim momencie.
Zatrzymała się przed wyjście - Głodny? Mam jeszcze chwilę przed pracą - ona chętnie by coś zjadła. Do domu nie zdążą a i tak nie ma na czym gotować to mogą zajść w drodze do klubu na coś na szybko. Znając odpowiedź poszła tam gdzie trzeba.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,48 
Posty: 685
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-Dobra- Skinął głową. Nie wie czego mógłby chcieć ale pomyśli, o!-Wiem!- Tak wpadł na pomysł- Chce drugiego buziaka z przytulasem- No musi korzystać z okazji. Może nie ambitne ale nie ma pomysłu i wątpił by jakiś mu wpadł do głowy.
-Tak- On zawsze jest głodny, chyba, ze śpi. Poszli. 2zt
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Arena”