regulamin i zapis     
   administracja    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
Ogłoszenia
→ 31 grudnia odbędzie się Zimowa Uczta w Zamku Lorda.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

→ Umiejętności wszystkich ras dostały dodane. Mogą pojawić się w nich pewne zmiany, o których będziemy informować.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu

Media

Nasz FacebookNasz discordNasz discordNasze DA
Fabuła
W Zamku Lorda odbędzie się Zimowa Uczta. Magowie gospodarza otwierają portale dzięki, którym można szybko dotrzeć na miejsce.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Kilka dni temu zauważono dziwne kręgi w pobliżu Cross, Zamku Lorda, Fortecy Łowców oraz na Północnym Trakcie. We wszystkich tych miejscach zaczęli ginąć ludzie. Czy znajdą się śmiałkowie chcący rozwiązać tajemnicę lśniących okręgów?
♦♦♦♦♦♦♦♦
Pierwsze łowy Mensalira w lesie na sarnę, jest podglądany przez...
♦♦♦♦♦♦♦♦
Fenrir Labdakid podtrzymuje tradycje pierwszego, tym razem z Bjorn
♦♦♦♦♦♦♦♦
Scoot Kennedy zapija swoje smutnki, w czym przeszkadza Los.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Erin ocaliła małego gada przed Liadonem, który pragnął wycinąć z niej pełnie życia.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Cross City odbudowuje sie po ataku smoków, który nastapil kilka tygodniu temu
♦♦♦♦♦♦♦♦
Mensalir, jeden z ocalałych wampirów, poszukuje innych przedstawicieli swojej rasy.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Duch Sylvana, który powrócił z zaświatów, z pomocą Aldura, byłego księcia wampirów, opętał ciało nowonarodzonego wilka.
♦♦♦♦♦♦♦♦

Faza Księżyca

Pełnia:
od 27 stycznia do 29 stycznia

Wysoki Las

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.
Awatar użytkownika
Fenrir Labdakid
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
82
Karta Postaci:

Stan portfela: 30
Kontakt:

pn sty 11, 2021 5:44 pm

Zatrzymałem się widząc co się dzieje ze szczeniakiem - Dobrze się czujesz? - przykucnąłem badając kolejny trop, rozmowa podczas tego zadania nie sprawiała mi problemu. Wyczytując już wszystkie informacje ze śladu dalej nie zmieniłem pozycji, Sylvan nie wiem jaki był. Ciężko było mi się postawić w jego sytuacji, najwyżej zwierzyna pójdzie dalej i tyle. Patrzyłem się na niego wyczekując jakiejś odpowiedzi.
Nie doczekawszy się odpowiedzi ze strony przyjaciela ruszyłem tropem wołając go za sobą. Dzisiaj musiałem załatwić to po co mnie wysłali Łowcy. Sylvanem najwyżej porozmawiam już w fortecy, tam będzie wystarczająco dużo czasu. Podążaliśmy dłuższy czas w pogoni za zwierzyną, aż trafiliśmy na rykowisko. Było tam dużo byków w sam raz na upolowaniu kilku sztuk. Nakazałem szczeniakowi pozostanie w ukryciu i zachowywaniu się cicho. Zakradałem się jak najbliżej, miałem już przygotowany łuk i strzał. Napiąłem łuk wystrzeliwując z niego kilkanaście strzał, tak celnych że od razu powaliła 4 jelenie. Inne stworzenia uciekły co mnie nie obchodziło, ważne że mam to co chciałem. Zniosłem wszystkie stworzenia na kupę, zawołałem szczeniaka. Otworzyłem księżycowy most po kolei przerzucając zwierzynę, na samym końcu wziąłem Sylvana i przeszedłem przez portal. Wyszliśmy przy wozie, załadowałem na niego zwłoki martwych istnień. Powiedziałem młodemu wilkowi, żeby poczekał na mnie a ja poszedłem sprawdzić jak tam się sprawy miały z wnykami. Wróciłem późnym wieczorem z kilkoma zającami. Załadowałem resztę i ponownie otworzyłem księżycowy most prowadzący już do fortecy. Złapałem za żerdzie wozu przeciągając go przez teleport do fortecy wraz z przyjacielem. Razem zniknęliśmy z zakątków lasu przenosząc się w bezpieczniejsze tereny.
Obrazek
ODPOWIEDZ