regulamin i zapis     
   administracja    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
Ogłoszenia
→ 31 grudnia odbędzie się Zimowa Uczta w Zamku Lorda.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

→ Umiejętności wszystkich ras dostały dodane. Mogą pojawić się w nich pewne zmiany, o których będziemy informować.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu

Media

Nasz FacebookNasz discordNasz discordNasze DA
Fabuła
W Zamku Lorda odbędzie się Zimowa Uczta. Magowie gospodarza otwierają portale dzięki, którym można szybko dotrzeć na miejsce.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Kilka dni temu zauważono dziwne kręgi w pobliżu Cross, Zamku Lorda, Fortecy Łowców oraz na Północnym Trakcie. We wszystkich tych miejscach zaczęli ginąć ludzie. Czy znajdą się śmiałkowie chcący rozwiązać tajemnicę lśniących okręgów?
♦♦♦♦♦♦♦♦
Pierwsze łowy Mensalira w lesie na sarnę, jest podglądany przez...
♦♦♦♦♦♦♦♦
Fenrir Labdakid podtrzymuje tradycje pierwszego, tym razem z Bjorn
♦♦♦♦♦♦♦♦
Scoot Kennedy zapija swoje smutnki, w czym przeszkadza Los.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Erin ocaliła małego gada przed Liadonem, który pragnął wycinąć z niej pełnie życia.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Cross City odbudowuje sie po ataku smoków, który nastapil kilka tygodniu temu
♦♦♦♦♦♦♦♦
Mensalir, jeden z ocalałych wampirów, poszukuje innych przedstawicieli swojej rasy.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Duch Sylvana, który powrócił z zaświatów, z pomocą Aldura, byłego księcia wampirów, opętał ciało nowonarodzonego wilka.
♦♦♦♦♦♦♦♦

Faza Księżyca

Pełnia:
od 27 stycznia do 29 stycznia

Ścieżki i plac

Jest to duża forteca wybudowana u zbocza gór. Tutaj siedzibę są mają łowcy.
Budowla otoczona jest murem i dobrze jest strzeżona, zaś góry dają jej dobrą pozycje obronna oraz zapewniając dobre ukrycie.
Awatar użytkownika
Los

pt sty 01, 2021 9:41 pm

Posłaniec skłonił się i uraczył kobiety niewielkim uśmiechem - Dobry Wieczór Mężczyzna uniósł dłonie i wykonał kilka gestów dłońmi. Obok kobiet pojawił się portal prowadzący na dziedziniec zamku - Lord będzie zaszczycony mogąc Panie ugościć - czarodziej poczekał aż kobiety przejdą i zamknął portal. Pozostał na placu oczekując innych chętnych.

//zapraszam na zamek
Awatar użytkownika
Fenrir Labdakid
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
82
Karta Postaci:

Stan portfela: 30
Kontakt:

wt sty 19, 2021 2:17 pm

Otworzył się portal przez, który przeszedłem z Sylvanem i wozem pełnym martwych zwierząt. Zamknąłem portal przekazując zwierzynę łowcą, szczeniaka zabrałem ze sobą nie dając go nikomu. Ruszyłem od razu do głównej sali, w końcu obiecałem wilkowi pieczone mięso a i piwo może się zdać.
Żeby szczeniak się nie zgubił trzymałem go na rękach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ava Hasghard
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
85
Karta Postaci:

Stan portfela: 50
Zmiany psychiczne: Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i zjawami.

pt sty 22, 2021 10:24 pm

Szły w stronę swoich pokoi.
- Niezbyt się chyba popisałyśmy, ale Lord naprawdę zadbał o to, by nic nie wzbudzało podejrzeń - w drodze do pokoju Ava zastanawiała się nad misją. Nawet gdyby któraś z nich była profesjonalnym szpiegiem z kilkuletnim doświadczeniem, to raczej nie zdobyłby żadnych informacji na zamku. No, ale przynajmniej się starały.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ketsueki Ōkami
Poziom Zdrowia:
94
Poziom Mocy:
90
Karta Postaci:

Stan portfela: 50
Zmiany fizyczne: Blizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajdują się dwie kolejne, nowsze.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany psychiczne: Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.

pt sty 22, 2021 11:31 pm

Kto się starał, ten się starał. Przeszło jej to przez myśl ale nic nie powiedziała. Ava była medykiem, nawet Ket nie pasowała do szpiega. Cóż, w każdym razie próbowały. Złożyły już raport ze ślubu, wiec fakt, że to Żmij i takie tam już dawno był znany dowództwu. Tym razem nie przynosiły żadnych nowych wieści, może prócz tego, ze Lord chodzi widocznie podminowany.
Wzruszyła ramionami i po prostu weszła w korytarz, w którym znajdowały się ich pokoje. Zaraz dostała się do swojego. Kiwnęła Avie głową i zniknęła za drzwiami. Coś źle się czuła. Od ataku upiorów miewała takie dziwne monety, w których najchętniej usiadłaby sobie pod ściana i się rozpłakała.

//zt
ODPOWIEDZ