regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==



Wydarzenie w dalekiej krainie zostało ukończone. Postaci wróciły z nagrodami. Niestety wiedza o tym co się tam zaczęło dziać jest poza wiedzą większości z nich.

Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Wiosny czar...
❋ Arena w końcu została w pełni wyremontowana i jest sprawna. Zachęca do zapisów na treningi czy też walki.
Ketuseki Ōkami Nadal przebywa w szpitalu
Nari Orecev Została brutalnie zwolniona ze straży.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Nastała zima...

❋ Śnieg spadł, kilka mieszkańców z Cross City wróciło po wyprawie, która trwała dłużej niż powinna... Za to w mieście panuje względu cisza.
❋ Odnalazła się zaginiona strażniczka,Ketuseki Ōkami. Obecnie przebywa w szpitalu.
❋ Niedawno jeden ze szlachciców został... pokarany przez ojca i wysłany do znalezienia sobie, o zgrozo, pracy. Do tego dostał pyskatego niewolnika, którego ma... ułożyć.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==



Pełnia:
od 25 do 27 stycznia
==Pogoda==

W dzień

Słońce w końcu wita częściej na niebie i pogoda dopisuje. Od czasu do czasu lekki wiatr.
Temperatura od 5 do 15 stopni

W nocy

Noce chłodne ale z przyjemnym ciepłym wiaterkiem. Co jakiś czas przelotne opady. Temperatura od 3 do 7 stopni

Dom Nari i Mortena

Domy Nieludzi. Domy są małe, niskie z niewielką powierzchnią wokół niego o ile takowa się znajdzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,85 
Posty: 1407
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Usiadła przy biurku przeglądając akta Blondyna, spodziewała się czegoś więcej. Jakiś szczegółów o jego poprzednich właścicielach albo z czym prócz pyskowania mieli z nim problem. No ale nic dowie się z czasem.
Poczekała aż wróci z łazienki - Po pierwsze sam masz zdecydować gdzie chcesz spać a po drugie nie mów do mnie Pani wystarczy Nari - powiedziała biorąc łyk zimnej herbaty. Uśmiechnęła się do chłopaka - No to teraz wychodzimy, chyba że masz ochotę coś zjeść? Nie mów mi, że to ja mam zadecydować. Ja zadaje pytania a Ty odpowiadasz, zrozumiano? - mówiła wesołym głosem.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,21 
Posty: 651
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

Sam ma decydować?
-Chyba kurwa żartujesz- Jak to tak, to tak nie działa. To właściciel decyduje o wszystkim. Jak to on sama ma zacząć decydować. Zdawało mu sie to czymś dość trudnym. Spać nie idzie to odczeka, może wieczorem powie mu gdzie ma sie ułozyć. Chyba nie jest to trudne?
-No dobra- Nie była to jednak pewna odpowiedź. Jak ma odpowiadać na pytania to chyba podoła temu. No i zjadł coś, bo głodny to sie zrobił, a skoro miał pozwolenie to sobie pozwolił.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,85 
Posty: 1407
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

- Nie żartuję, sam masz zadecydować gdzie chcesz spać - powiedziała podnosząc się z krzesła i chowając akta Blondyna do szuflady na klucz - A jak już będziesz gotowy poznać własne imię to daj znać - przeciągnęła się i poszła ogarniać szafę. Poprzekładała kilka rzeczy, inne wyrzuciła kiedy ten jadł - Tu masz miejsce na swoje rzeczy - od razu uniosła rękę do góry - Na swoje rzeczy zrozumiano? - mówiła wesoło przekrzywiając głowę.
- Najedzony?/b] - to nie było trudne pytanie, wzięła z szafy małe kuferek w którym znajdowały się kosmetyki - Siadaj - podeszła z nimi do krzesła, które później poklepała a dokładniej jego oparcie.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,21 
Posty: 651
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-Dlaczego mi to robisz?- Rzucił z wyrzutem. Nie wymagano nigdy tego od niego, czemu ona tak? Czemu ma decydować.
-Nie mam swoich rzeczy- Przełknął kęs patrząc na nią bez zrozumienia tego. Ma tylko to co nosi. A to w sumie też nie jego tylko właściciela w sumie jak on sam. Po tym jak zjadł usiadł ale miał obawy co do jej zamiarów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,85 
Posty: 1407
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Uśmiechnęła się - Bo nie chcę mieć tępego niewolnika, który nie potrafi myśleć - co prawda miała inne pobudki ale na razie nie musi tego wiedzieć.
- Jeszcze nie masz - zaznaczyła. Poczekała aż usiądzie a zaraz po tym dała mu kolejne polecenie - Przechyl głowę lekko w prawo - położyła skrzyneczkę na biurku szukając pewnych rzeczy. Widzą już jego numerek zaczęła działać z kosmetykami aby zakryć jego numer na karku a później na dłoni. Kiedy skończyła była zadowolona, teraz ktoś musiała się dobrze przyjrzeć aby dostrzec numer.
Posprzątała - To w drogę - rzuciła wesoło schodząc na dół.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,21 
Posty: 651
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-Sama jesteś tępa- Odgryzł się. Nie jest głupi po prostu taki jest od co. A decydowanie należy do tych lepszych. Robił też to co mu kazała. Nie rozumiał jednak jej poczynań. Czemu zakrywała jego numery, przecież inni muszą je znać.
-Czemu to robisz?- Tak kolejne pytanie. Starał się zrozumieć ale nie ogarniał czemu to robiła.
-Jak kto w drogę-Poszedł za nią i zatrzymał się na dole- musze mieć obroże- Dodał z lekką paniką szukając jej. Bo nie zorientował się, ze jej nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,85 
Posty: 1407
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

- Nie zgodzę się z Tobą - powiedziała wesoło.
- Na prawdę chcesz wiedzieć i ogarniesz ten ogrom informacji? - spojrzała na niego kiedy kończyła nakładać ostatnią warstwę.
- Normalnie, żeby coś kupić trzeba wyjść z domu - pokazała na drzwi dziwnym gestem - A obrożę to Ci kupimy, ta mi się nie podoba i co chwilę jej ściągać nie będę - stwierdziła dość lekko myślnie. Teraz już wie od jakiego sklepu zaczną - No ubieraj się hop hop i nie bój się to ja dostanę po głowie za to nie Ty - wiedziała, że niewolnik musi nosić obrożę ale nie napisali jaką więc dziewczyna na chwilę złamie prawo. Z resztą jak zawsze.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,21 
Posty: 651
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-obrażasz mnie- Rzucił i ubrał odzienie wierzchnie. Przeciągnął się.
-No dobra- Co on ma do gadania. A to, że ona oberwie, to zdawał sobie sprawę ale potem obrywa sie w 4 ścianach niewolnikowi za to. A nie miął na coś takiego ochoty.
-No kurwa kupiłaś sobie zwierzątko- Mruknął aby wyjść po niej jak ta będzie na to gotowa- Jestem gotów ruda wiedźmo- Chrząknął.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,85 
Posty: 1407
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

- Jak zaczniesz się uczyć to przestanę - stwierdziła lekko.
Przynajmniej w tej jednej kwestii się nie kłócił i mogli wyjść spokojnie na zakupy.
Zaśmiała się oglądając na Blondyna - No oczywiście Cukiereczku, będziesz zarabiał na mnie swoją słodyczą - powiedziała rozbawiona i to był oczywiście żart - Ruda wiedźma - powtórzyła po nim - Podoba mi się - uśmiechnęła się szeroko oglądając na niego.
Wyszli z domy a ulicę a Nari już wiedziała gdzie chce się udać.

2xzt
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,21 
Posty: 651
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-Jakie kurwa przekleństwo? Od kiedy niby- Co za absurdy! Pokręcił głową i spojrzał jak ta przypina mu to coś ale dobra. Nie będzie dyskutować w tej kwestii.
-Moja pracą jest dźwiganie, więc nie dyskutuj- Rzucił do niej i nie oddał zakupów. No wypsnął mu się to. Po prostu.
-Nie oczekuj szacunku- prychnął do niej mimo, że no powiedział co powiedział i nie był pewny czy mu się to nie zdarzy częściej skoro ona jest jego panią. No a on ma obowiązek jej służyć i dogadzać. W mieszkaniu spojrzał na nią.
-To to zanieść?- Zapytał nie wiedząc gdzie postawić torby.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Domostwa”