regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==



Wydarzenie w dalekiej krainie zostało ukończone. Postaci wróciły z nagrodami. Niestety wiedza o tym co się tam zaczęło dziać jest poza wiedzą większości z nich.

Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Wiosny czar...
❋ Arena w końcu została w pełni wyremontowana i jest sprawna. Zachęca do zapisów na treningi czy też walki.
Ketuseki Ōkami Nadal przebywa w szpitalu
Nari Orecev Została brutalnie zwolniona ze straży.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Nastała zima...

❋ Śnieg spadł, kilka mieszkańców z Cross City wróciło po wyprawie, która trwała dłużej niż powinna... Za to w mieście panuje względu cisza.
❋ Odnalazła się zaginiona strażniczka,Ketuseki Ōkami. Obecnie przebywa w szpitalu.
❋ Niedawno jeden ze szlachciców został... pokarany przez ojca i wysłany do znalezienia sobie, o zgrozo, pracy. Do tego dostał pyskatego niewolnika, którego ma... ułożyć.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==



Pełnia:
od 25 do 27 stycznia
==Pogoda==

W dzień

Słońce w końcu wita częściej na niebie i pogoda dopisuje. Od czasu do czasu lekki wiatr.
Temperatura od 5 do 15 stopni

W nocy

Noce chłodne ale z przyjemnym ciepłym wiaterkiem. Co jakiś czas przelotne opady. Temperatura od 3 do 7 stopni

Dom Nari i Mortena

Domy Nieludzi. Domy są małe, niskie z niewielką powierzchnią wokół niego o ile takowa się znajdzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,44 
Posty: 681
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-A kto powiedział, ze musze mieć tylko jedną taką osobę?- Uniósł lekko brew- Nienawidzę wszystkich po równo- Przytaknął sobie skinieniem głowy- zajebałbym wszystkich- o tak, na te słowa też skinął sobie głowa.
-To fajnie- może nie koniecznie było jej fajnie ale on to inaczej odbierał.
-Ja to się nie brałem do takich rzeczy, ja to po mordach lałem i tego.. no..- Nie chciał wchodzić w te tematy.
-Zostańmy przy tym, ze jestem po prostu zajebisty- No i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 4,06 
Posty: 1427
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

- No tak - powiedział upijają łyk, czyli on ma nieograniczoną liczbę osób, których nienawidzi. Większości nie zna a i tak ich nienawidzi, zaśmiała się pod nosem.
Czy było fajnie? Nie zawsze ale zdarzały się takie dni, nie mogłaby powiedzieć, że byłoby inaczej bo to nie byłaby prawda.
- Rozumiem - mordobicia, no tak. On nie mógł inaczej a o resztę nie pytała. Może kiedyś sam opowie.
- Ależ oczywiście - powiedziała z lekką drwiną w głosie. Podniosła się z krzesła zanosząc kubek do zlewu i ruszyła na górę.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,44 
Posty: 681
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-A dostanę kawę za bycie miłym?- Zapytał patrząc na nią w wyczekiwaniu.
-Ja to chociaż jestem szczerym nom- Skinął sobie głową i napił się herbatki. Może nie jest najbystrzejszy ale no. Komu to potrzebne do życia?
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 4,06 
Posty: 1427
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Odwróciła się gdy była przy schodach - A to dlatego zrobiłeś herbatę? - uśmiechnęła się szeroko. Mogła się domyślić, że chciał coś w zamian. Skarciła się za bycie aż taką naiwną.
- Nic przecież nie powiedziałam a szczerość się chwali - takie było jej zadnie. Często i gęsto ludzie odbierają mówienie prawdy jako wredne zachowanie nie dopuszczając do siebie jak jest na prawdę.
Zaczęła się wspinać po schodach - Tak dostaniesz i jak chcesz możesz zjeść moje naleśniki - mówiła głośniej aby ten ją usłyszał. Weszła na górę i teraz na spokojnie może się oporządzić.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,44 
Posty: 681
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-Nie no kurwa nie dlatego- No wiecie co, to to sie o kawę nie można zapytać? No za kogo ona mnie ma.
-A czemu ty nie jeszcze już?- Zapytał patrząc się cały czas na rudą. No on nie pogardzi sobie ekstra żarciem no ale no.
-Nic złego nie zrobiłem, czemu uciekasz?- nie rozumiał tego postepowania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 4,06 
Posty: 1427
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Zaśmiała się pod nosem - Spokojnie dostaniesz kawę - zapewniła chłopaka.
- Nie, jakoś nie mam ochoty - uśmiechnęła się szczerze. Nie to, że Blondyn je czy jego obecność jej przeszkadza. Niespecjalnie chce jeść, choć pewnie powinna przed pracą ale ma jeszcze czas to coś później zje.
- Idę się ogarnąć - puściła do niego oczko, zatrzymała się na chwilę nim weszła na górę zastanawiając się czy mu powiedzieć, dlaczego zbiegła na dół i jest w takim stanie jakim jest ale postanowiła zatrzymać to dla siebie. Spojrzała na Takaro - Nie jestem zła a zaskoczona - nie spodziewała się z jego strony takiej inicjatywy. Poszła na górę.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,44 
Posty: 681
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

Siedział i patrzył na nią podejrzliwie. Nie do końca dowierzając w jej słowa. Powinna jeść co to ma być. Tylko jakie on ma prawo kazać jej to robić? żadne.
-Ej no kurwa, to nie grzeczne- No iść sobie do tak, o. Nic nie wyjaśniła. Eh. No jak tutaj takiej dogodzić. Chłop się stara i co z tego. Meh. Zaczął dalej jeść.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 4,06 
Posty: 1427
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Weszła do pokoju zaraz z niego wychodząc, nic ze soba nie wzięła. Poszła do łazienki, wzięła ciepły prysznic do siebie się ubrać i na dół.
Weszła do kuchni nastawiając wodę na ogień, wyciągnęła dwa kubki następując do nich kawy. Zalała wodą czekając aż się czarny napój zaparzy. Wszystko wykonywała bez słowa. Wzięła z lodówki mleko, posłodziła ciepłe kawy zanosząc na stół - Proszę - sama nie usiadła a podpierała ścianę.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,44 
Posty: 681
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-Coś nie tak? Zwykle jesteś bardziej roztrzepana i gadatliwa- No może roztrzepana to nie do końca ale to on i jego tam urojenia.
-Nie chcesz jeść, uciekasz i milczysz- Takie wnioski poniósł patrząc na ten ranek. Różne rzeczy chodziły mu z tego powodu po głowie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 4,06 
Posty: 1427
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Wsparta o ścianę była jak wyłączona dopiero słowa Takaro przywróciły jej świadomość - Co? - nie do końca wiedziała co powiedział a nie chciała odpowiadać na siłę - Możesz powtórzyć? - zapytała.
Ściągnęła brwi - Tobie nigdy się nie zdarzyło, że nie chciałeś jeść? - może to i głupie pytanie bo patrząc na niego coś takie mogło nie mieć miejsca. Dosiadła się do stołu - Poszłam się ogarnąć a milczenia jakoś nie zarejestrowałam - zakłopotała się drapiąc po skroni palcem. Sama nie widziała dlaczego tak, przecież było dobrze aczkolwiek wczoraj mocno przesadziła z tym wylewem łez i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domostwa”