regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==



Wydarzenie w dalekiej krainie zostało ukończone. Postaci wróciły z nagrodami. Niestety wiedza o tym co się tam zaczęło dziać jest poza wiedzą większości z nich.

Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦


Nastała zima...

❋ Śnieg spadł, kilka mieszkańców z Cross City wróciło po wyprawie, która trwała dłużej niż powinna... Za to w mieście panuje względu cisza.
❋ Odnalazła się zaginiona strażniczka,Ketuseki Ōkami. Obecnie przebywa w szpitalu.
❋ Niedawno jeden ze szlachciców został... pokarany przez ojca i wysłany do znalezienia sobie, o zgrozo, pracy. Do tego dostał pyskatego niewolnika, którego ma... ułożyć.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==



Pełnia:
od 25 do 27 stycznia
==Pogoda==

W dzień

Słońce schowane za chmurami, czasem lekko wyjrzy. Śnieg lekko pruszy i brak wiatru.
Temperatura od 1 do -5 stopni

W nocy

Noce chłodne z bardzo silnym wiatrem i padającym śniegiem Temperatura od -3 do -10 stopni

Brama Miasta

Najszersza i najdłuższa ulica w mieście. Bez problemu zmieszczą się tam dwa pojazdy obok siebie a do tego z niej trafisz do każdego zakątka Cross City
Awatar użytkownika
Ketsueki Ōkami
Punkty Przygody: 4,37 
Posty: 790
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:36 pm
Poziom Zdrowia:
160/160
Poziom Mocy:
130/130
Karta Postaci:
Statystyki:

15

28

25

32

25

40
Stan portfela: 680

Nie odczepił się. Warknęła pod nosem, już tak całkiem po wilczemu. Spod kaptura wystawały jedynie białe włosy, a gdy odwróciła głowę, na Mepha spojrzały srebrne ślepia z wilczym blaskiem. Mógł zobaczyć je tylko przez ułamek sekundy, zaraz schowała ponownie twarz w cieniu i przyspieszyła kroku.
Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Punkty Przygody: 0,67 
Posty: 1181
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
260+ 90 (350)
Poziom Mocy:
75/75
Karta Postaci:
Statystyki:

25

53

15

52

25

50 +10 (60)
Stan portfela: 2025
Przedmioty magiczne:
komplet roboczy(wzm.)+90hp
Kastety +15dmg

Eee tam warknięcie, kim bym był gdyby coś takiego miało mnie odstraszyć? Na pewno nie sobą a spojrzenie nawet nie wywołało u mnie dreszczyku. Za to jak najbardziej się szeroko uśmiechnąłem, na złe samopoczucie najlepiej się śmiać - Co Cię gryzie Piękna? - tuptałem sobie za nią. Tak, nie wiedziałem kiedy się wycofać. Czy to głupota czy moje wrodzone coś. No taki byłem i jakoś specjalnie z tym nie walczyłem. Lubiłem Ketsueki a jej los nie był mi obojętny.
Awatar użytkownika
Ketsueki Ōkami
Punkty Przygody: 4,37 
Posty: 790
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:36 pm
Poziom Zdrowia:
160/160
Poziom Mocy:
130/130
Karta Postaci:
Statystyki:

15

28

25

32

25

40
Stan portfela: 680

Jej spojrzenie z pewnością nie mogło wywołać strachu. Wyglądała raczej jak przerażone zwierzę i to samo odbijało się w jej ślepiach. Minęła strażników, wtedy jej chód przeszedł w zupełny bieg. Nie odpowiedziała, nawet gdyby miała na to ochotę, nie sądziła by dała radę. Gdy tylko minęła linie muru, pozwoliła bestii przejąć całkowicie kontrolę. Przemieniła się błyskawicznie z cichym jękiem. Peleryna pękła i została za nią, reszta ubrań skończyła w strzępach. Już jako wilk biega w nieznanym kierunku, byle dalej.
Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Punkty Przygody: 0,67 
Posty: 1181
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
260+ 90 (350)
Poziom Mocy:
75/75
Karta Postaci:
Statystyki:

25

53

15

52

25

50 +10 (60)
Stan portfela: 2025
Przedmioty magiczne:
komplet roboczy(wzm.)+90hp
Kastety +15dmg

Coś centralnie nie grało i nie grzało. Zawsze się z nim przywitała czy coś tam odpowiedziała a tu kompletny klops. Nie wiedziałem czy ją zostawić czy nie, czasek ludzie potrzebowali czegoś tam no.
To spojrzenie, kurczę coś w nim było nie tak. No pięknie przemieniła się za murami, stałem tak chwilę przekrzywiając to w jedną stronę to w drugą głowę. A co mi tam, przekroczyłem mury miasta i sam też się przemieniłem. Dogonienie kobiety nie było jakimś tam mocniejszym wyczynem. No i co teraz? Tak biec przed siebie to taka straszna lipa a ona nie wyglądała aby chciała się prędko zatrzymać. Więc co zrobiłem? Podciąłem jej przednie łap. Tak, dokładnie inteligentny ja! Chwała mi!
Awatar użytkownika
Ketsueki Ōkami
Punkty Przygody: 4,37 
Posty: 790
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:36 pm
Poziom Zdrowia:
160/160
Poziom Mocy:
130/130
Karta Postaci:
Statystyki:

15

28

25

32

25

40
Stan portfela: 680

Nie sądziła, że za nią ruszy. Z resztą po przemianie już w ogóle o tym nie myślała. Jej ludzka część siedziała gdzieś głęboko z tyłu umysłu, jakby w hibernacji. Warknęła na niego, czując go w pobliżu. Od razu szybko odbiła w bok, dając jasno znać, że nie życzy sobie jego towarzystwa. Gdy ją podciął, odepchnęła się tylnymi nogami by skoczyć i zachować równowagę. Gdy opadła zrobiła kilka krzywych szybkich kroków, ale dalej biegła. Warknęła na niego wyraźniej. W jej oczach widać było jedynie bestię. Przyspieszyła jeszcze bardziej, biegnąc w kierunku linii lasu.
Awatar użytkownika
Mephisto Kudo
Punkty Przygody: 0,67 
Posty: 1181
Rejestracja: pt maja 14, 2021 10:16 pm
Poziom Zdrowia:
260+ 90 (350)
Poziom Mocy:
75/75
Karta Postaci:
Statystyki:

25

53

15

52

25

50 +10 (60)
Stan portfela: 2025
Przedmioty magiczne:
komplet roboczy(wzm.)+90hp
Kastety +15dmg

Biegłem tak sobie za nią no i warknięcie. Okey ale za niedługo było kolejne, no dobra. No ja nie wiem co z tymi kobietami się dzieje, jakieś marcowanie czy jak? No nic, przestałem za nią biec. Usiadłem drapiąc się tylną nogą za uchem, może potrzebuje teraz samotności? Nie miałem bladego pojęcia. No nic podreptałem z powrotem do miasta gdzie przed murami wróciłem do ludzkiej postaci.
Przeciągnąłem się idąc do domu z założonymi rękami za głową. No można uznać, że miałem udany dzień.

Zt.
Awatar użytkownika
Ketsueki Ōkami
Punkty Przygody: 4,37 
Posty: 790
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:36 pm
Poziom Zdrowia:
160/160
Poziom Mocy:
130/130
Karta Postaci:
Statystyki:

15

28

25

32

25

40
Stan portfela: 680

W końcu ją zostawił. Nie oglądając się za siebie, pognała w kierunku linii drzew. Zaraz zniknęła między pierwszymi pniami. Z czasem zniknęła gdzieś głęboko w lesie.

//zt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ulica główna”