regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==



Wydarzenie w dalekiej krainie zostało ukończone. Postaci wróciły z nagrodami. Niestety wiedza o tym co się tam zaczęło dziać jest poza wiedzą większości z nich.

Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦


Nastała zima...

❋ Śnieg spadł, kilka mieszkańców z Cross City wróciło po wyprawie, która trwała dłużej niż powinna... Za to w mieście panuje względu cisza.
❋ Odnalazła się zaginiona strażniczka,Ketuseki Ōkami. Obecnie przebywa w szpitalu.
❋ Niedawno jeden ze szlachciców został... pokarany przez ojca i wysłany do znalezienia sobie, o zgrozo, pracy. Do tego dostał pyskatego niewolnika, którego ma... ułożyć.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==



Pełnia:
od 25 do 27 stycznia
==Pogoda==

W dzień

Słońce schowane za chmurami, czasem lekko wyjrzy. Śnieg lekko pruszy i brak wiatru.
Temperatura od 1 do -5 stopni

W nocy

Noce chłodne z bardzo silnym wiatrem i padającym śniegiem Temperatura od -3 do -10 stopni

Sala jadalna

Najbardziej popularna tawerna w mieście. Można tutaj dobrze zjeść, wypić, przespać się, a nawet skorzystać z łaźni czy kąpieli w balu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylvan Vulkodlak
Punkty Przygody: 3,74 
Posty: 750
Rejestracja: sob wrz 26, 2020 11:21 am
Medale: 4
Poziom Zdrowia:
300 + 125 (425)
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki:

30

50 + 10 (60)

20

60

20

40
Stan portfela: 2460
Przedmioty magiczne:
Kamizelka + 100 HP
Spodnie sk.wz +25hp

Kucharz coś sobie mamrotał pod nosem. Zabrał zapłatę i dalej obserwował ostatnich klientów. Najchętniej to wyprosiłby wszystkich już teraz.
Za to wilkołak spał, miał jednak całkiem lekki sen. Nie zdążył jeszcze zapaść w ten głęboki.
-Erin?- Zapytał zaspany podnosząc się na łokciach. Dopiero po chwili zapalił światło w kanciapie.
-Kochanie, co tu robisz?- Zapytał nadal będąc półprzytomnym.


I've seen the terrible hand of struggle
and felt the pain the hubris brings
I have tasted the wisdom of divinity
and the horror of its sting
And though they tell you i am lost
and their words report my death is come
the fates have left me breathing still
very much alive
And though my mind is cut by battles
fought so long ago
I return victorious
I am coming home

And if the paths that I have followed
have tread against the flow
there is no need for sorrow
I am coming home
Awatar użytkownika
Erin Wyrm
Pani Smoków
Punkty Przygody: 3,19 
Posty: 775
Rejestracja: czw sie 13, 2020 11:20 pm
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
150 pkt.
Poziom Mocy:
195pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

19

14

39

25

33

36
Stan portfela: 3 999 840

Uśmiechnęła się słysząc jego głos. Przykucnęła by zdjąć buty, gdy on akurat zapalił światło. Zostawiła je przy drzwiach, płaszcz rzuciła gdzieś obok i weszła na meterac.
- Cześć skarbie. Przepraszam, że Cię budzę. - Mogła zostawić pudełko kucharzowi, ale po pierwsze nie sprawił na niej najlepszego wrażenia, a po drugie, co ważniejsze, chciała zobaczyć Syla.
- Wpadłam do Ciebie z małym prezentem, ale usłyszałam, że już nie pracujesz dzisiaj. - Kucnęła na materacu i nachyliła się by go pocałować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Vulkodlak
Punkty Przygody: 3,74 
Posty: 750
Rejestracja: sob wrz 26, 2020 11:21 am
Medale: 4
Poziom Zdrowia:
300 + 125 (425)
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki:

30

50 + 10 (60)

20

60

20

40
Stan portfela: 2460
Przedmioty magiczne:
Kamizelka + 100 HP
Spodnie sk.wz +25hp

Uśmiechnął się powoli się wybudzając.
-Nie masz za co przepraszać- Uniósł się do pozycji siedzącej. Również ją pocałował-Prezent? dla mnie?- Był zaskoczony tym, nie spodziewał się jej a tym bardziej czegokolwiek od niej.
-I tak, dzisiaj szybciej skończyłem, miałem klienta prywatnego i mogłem szybciej się zerwać- Dodał z lekkim uśmiechem-Jak się dzisiaj czujesz?- Zapytał lekko drapiąc się po łepetynie.[/mg[


I've seen the terrible hand of struggle
and felt the pain the hubris brings
I have tasted the wisdom of divinity
and the horror of its sting
And though they tell you i am lost
and their words report my death is come
the fates have left me breathing still
very much alive
And though my mind is cut by battles
fought so long ago
I return victorious
I am coming home

And if the paths that I have followed
have tread against the flow
there is no need for sorrow
I am coming home
Awatar użytkownika
Erin Wyrm
Pani Smoków
Punkty Przygody: 3,19 
Posty: 775
Rejestracja: czw sie 13, 2020 11:20 pm
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
150 pkt.
Poziom Mocy:
195pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

19

14

39

25

33

36
Stan portfela: 3 999 840

- W sumie nic takiego. Byłam w kawiarni i pomyślałam, że przyniosę Ci ciasto. - W końcu mówił, że lubi. Uniósła pudełko i mu podała. Na górze była karteczka z tekstem "Miłego dnia."
- Oh, a to jakbyś jednak spał i się nie obudził. Myślałam, że raczej zastaniesz to pudełko rano. - Uśmiechnęła się, zakładając sobie kosmyk włosów za ucho. Uniósła brew słysząc o indywidualnym kliencie.
- Jak prywatny? Kelner i barman na własność? - Nie mieli tu oddzielnej sali z barem, więc co? Łaźnia? Nie koniecznie była zachwycona pomysłem, że ma obsługiwać golasów w bali. No póki ci nie paradują przed nim z gołym zadem to właściwe nie widziała problemu, gorzej jak się jakaś baba zacznie do niego wdzięczyć. Oj taką by ubiła. Ruda była mocno terytorialna.
- W porządku. Ciężki dzień, ale czuję się dobrze. - Pewnien jaszczur poprawił jej nastrój, a teraz w towarzystwie Syla czuła się już zupełnie dobrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Vulkodlak
Punkty Przygody: 3,74 
Posty: 750
Rejestracja: sob wrz 26, 2020 11:21 am
Medale: 4
Poziom Zdrowia:
300 + 125 (425)
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki:

30

50 + 10 (60)

20

60

20

40
Stan portfela: 2460
Przedmioty magiczne:
Kamizelka + 100 HP
Spodnie sk.wz +25hp

-Ciasto?- I oczy zrobiły mu się jak u szczeniaczka. Otworzył pudełko, wcześniej spoglądając na karteczkę.
-No dobry wieczór też może być- Puścił jej oczko- Chcesz kawałek i coś do picia do tego?- Zapytał kiedy pudełko było już otwarte. Lubił to ciasto i ucieszył się z takiego małego ale jakże miłego gestu.
-No coś takiego- Przytaknął jej- Usługa bardzo droga ale przez maksymalnie kilka godzin jestem do dyspozycji, kelnerowanie, masowanie, może taniec ..- Machnął dłonią jakby to było nic takiego- Takie tam pierdoły- Wzruszył ramionami. Nie traktował czegoś takiego jako coś ważnego. Tym bardziej, że tacy klienci byli raz na ruski rok.
-Znaczy to Fenrir był- Nie powinien zdradzać personalii klientów. Jednak chciał aby wiedziała, że nic się takiego złego nie działo.
-Ciężki? a co się stało?- Spojrzał na nią z większą uwagą a i troską.


I've seen the terrible hand of struggle
and felt the pain the hubris brings
I have tasted the wisdom of divinity
and the horror of its sting
And though they tell you i am lost
and their words report my death is come
the fates have left me breathing still
very much alive
And though my mind is cut by battles
fought so long ago
I return victorious
I am coming home

And if the paths that I have followed
have tread against the flow
there is no need for sorrow
I am coming home
Awatar użytkownika
Erin Wyrm
Pani Smoków
Punkty Przygody: 3,19 
Posty: 775
Rejestracja: czw sie 13, 2020 11:20 pm
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
150 pkt.
Poziom Mocy:
195pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

19

14

39

25

33

36
Stan portfela: 3 999 840

Cieszyła się, że tak podoba mu się ten drobny prezent. Pokręciła głową na jego pytanie. Ona już swoje zjadła i wypiła.
- Cały jest dla Ciebie. Smacznego. - Nie wiedziała czy on chce czegoś do picia, ale jeśli trzebaby było wybrać się do baru, ona mogła iść. Odchrząknęła pod koniec jego wypowiedzi i uniósła brew.
- Taniec? Mam być zazdrosna? - No może tym razem i był to Fen, ale wynająć go mógł każdy. Nie była pewna czy podoba jej się zakres usług jakie świadczył.
- Trochę problemów przy pracy nad maszynami. Nie zawsze wszystko idzie tak jakby się chciało. - Nawet wielokrotnie coś nie idzie, albo idzie nie koniecznie tak jakby się przewidywało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Vulkodlak
Punkty Przygody: 3,74 
Posty: 750
Rejestracja: sob wrz 26, 2020 11:21 am
Medale: 4
Poziom Zdrowia:
300 + 125 (425)
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki:

30

50 + 10 (60)

20

60

20

40
Stan portfela: 2460
Przedmioty magiczne:
Kamizelka + 100 HP
Spodnie sk.wz +25hp

-Dziękuję- No i zaraz po tym zabrał się za jedzenie podarunku. Rozbudził się już o wiele bardziej. Usłyszał to odchrząknięcie i tak, zorientował się o co chodzi. Jednak powiedział co powiedział. No a mógł nie mówić.
-Nie, nie- Przełknął kęs- Spokojnie, nie jestem prostytutką- Nie będzie się z nikim obmacywał czy coś więcej.
-Mam nadzieję, że nic Ci się nie stało przy takim grzebaniu- Zlustrował ją kończąc posiłek-Maszyny to całkiem nie mój świat, nie ogarniam tego- No i nigdy nie ukrywał tego faktu. Nie był dobry w tym i tyle. Nigdy nie nauczył się ani prowadzić ani strzelać czy coś.


I've seen the terrible hand of struggle
and felt the pain the hubris brings
I have tasted the wisdom of divinity
and the horror of its sting
And though they tell you i am lost
and their words report my death is come
the fates have left me breathing still
very much alive
And though my mind is cut by battles
fought so long ago
I return victorious
I am coming home

And if the paths that I have followed
have tread against the flow
there is no need for sorrow
I am coming home
Awatar użytkownika
Erin Wyrm
Pani Smoków
Punkty Przygody: 3,19 
Posty: 775
Rejestracja: czw sie 13, 2020 11:20 pm
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
150 pkt.
Poziom Mocy:
195pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

19

14

39

25

33

36
Stan portfela: 3 999 840

No o to go nie oskarżała, nawet by sobie nie wyobrażała, że taniec mógł mieć w jego wykonaniu taki finał. Nadal jednak miała swoje ale. Póki co nie komentowała tego, ale nie wyglądała na do końca zadowoloną. Sam taniec jej co prawda nie przeszkadzał i ona kiedyś tańczyła w ten sposób i to lubiła.
- Wszystko jest w porządku. - Nic jej się nie stało, ale co się nadenerwowała to jej. Gdy skończył jeść, bez słowa zabrała mu pudełko, odstawiła na bok i usiadła mu okrakiem na kolanach.
- Nie będę ci mówić, że masz nie tańczyć. - Wiedziała, że i on to lubił. - Ale mogę mieć swoje warunki? - Już niezadowolenie trochę z niej zeszło i uśmiechała się do niego delikatnie, kładąc mu ręce na ramionach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Vulkodlak
Punkty Przygody: 3,74 
Posty: 750
Rejestracja: sob wrz 26, 2020 11:21 am
Medale: 4
Poziom Zdrowia:
300 + 125 (425)
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:
Statystyki:

30

50 + 10 (60)

20

60

20

40
Stan portfela: 2460
Przedmioty magiczne:
Kamizelka + 100 HP
Spodnie sk.wz +25hp

Mimo swoich słów, widział, że kobieta nie jest zbytnio zadowolona.
-Mówiłem, jestem ci wierny- Tak powtarza się ale tak było. Nie w głowie mu podrywy czy coś takiego.
-No to się cieszę- Skinął lekko głową. Kobieta zabrała puste już pudełko i usiadła okrakiem na nim. Zamruczał do niej.
-Jakie?-Zapytał unosząc jedną brew do niej. On sam lekko ją objął, spoglądając jej w oczy.


I've seen the terrible hand of struggle
and felt the pain the hubris brings
I have tasted the wisdom of divinity
and the horror of its sting
And though they tell you i am lost
and their words report my death is come
the fates have left me breathing still
very much alive
And though my mind is cut by battles
fought so long ago
I return victorious
I am coming home

And if the paths that I have followed
have tread against the flow
there is no need for sorrow
I am coming home
Awatar użytkownika
Erin Wyrm
Pani Smoków
Punkty Przygody: 3,19 
Posty: 775
Rejestracja: czw sie 13, 2020 11:20 pm
Medale: 2
Poziom Zdrowia:
150 pkt.
Poziom Mocy:
195pkt.
Karta Postaci:
Statystyki:

19

14

39

25

33

36
Stan portfela: 3 999 840

- Syl, w to nie wątpię. Po prostu prócz seksu, chyba coś też może mi się nie podobać, nie? - Tu nie chodziło o to, że podejrzewała go o sypianie z kimś innym. Słysząc jego mruczenie, nachyliła się i pocałowała go w nasadę nosa.
- Musisz je najpierw poznać, nim się zgodzisz? - Zaśmiała się cicho, to był tylko żart.
- Bez dotykania i rozbierasz się tylko do bokserek. - Macanie i oglądanie nago należało tylko do niej. Czekała na jego reakcje, zgodzi się?
- Oh, i za każdy taki taniec, mi wisisz dwa. - Wystawiła na moment końcówkę języka do Syla.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tawerna pod Byczym Rogiem”