regulamin i zapis     
   FAQ    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
== Ogłoszenia ==



Wydarzenie w dalekiej krainie zostało ukończone. Postaci wróciły z nagrodami. Niestety wiedza o tym co się tam zaczęło dziać jest poza wiedzą większości z nich.

Zapraszamy do Aktualizacji Dodano kilka rzeczy

→ Zapraszamy Wszystkich na Świąteczną Ucztę, która odbędzie się od 20 grudnia do 9 stycznia. Więcej informacji znajdziecie więcej :)

Wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek i witamy z powrotem! Zapraszamy do Aktualizacji aby przekonać się jakie nastały zmiany!

→ Z okazji Dnia Kobiet Administracja życzy Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta. Niech Los Wam sprzyja.

→ 14 lutego odbędzie się bal walentynkowy. Obowiązkowo stroje przedstawiające figurę szachową lub kartę.

→ Kolejna szansa na zdobycie losu na loterię. Tkacz Losu do końca dnia (12.02) czeka na zdjęcia tego jak świętowaliście Tłusty Czwartek. Więcej informacji w wiadomości od Tkacza i w Aktualizacjach.

→ Do Regulaminu Gry dodany został punkt 19 dotyczący dodatkowych awatarów.

→ A może hasło na pokój prywatny? Dowiedz się więcej.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił ponad miesiąc temu


== Media ==

Nasz FacebookNasz discordNasze DA
== Fabuła ==
♦♦♦♦♦♦♦♦

Wiosny czar...
❋ Arena w końcu została w pełni wyremontowana i jest sprawna. Zachęca do zapisów na treningi czy też walki.
Ketuseki Ōkami Nadal przebywa w szpitalu
Nari Orecev Została brutalnie zwolniona ze straży.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Nastała zima...

❋ Śnieg spadł, kilka mieszkańców z Cross City wróciło po wyprawie, która trwała dłużej niż powinna... Za to w mieście panuje względu cisza.
❋ Odnalazła się zaginiona strażniczka,Ketuseki Ōkami. Obecnie przebywa w szpitalu.
❋ Niedawno jeden ze szlachciców został... pokarany przez ojca i wysłany do znalezienia sobie, o zgrozo, pracy. Do tego dostał pyskatego niewolnika, którego ma... ułożyć.

♦♦♦♦♦♦♦♦


Spokojna wiosna

Od czasu ataku bombowego w mieście zapanował dziwny spokój. Przestępczość nadal istnieje ale nie dzieją się żadne większe ataki. Nawet nielegalny handel towarami czy narkotykami jakby się ukrył, bojąc się wynurzyć na powierzchnie. Czy to cisza przed burzą czy skutki zmorzonych patroli na ulicach...

♦♦♦♦♦♦♦♦

Atak bombowy!
W ostatnim czasie grupy przestępcze coraz śmielej działają na terenie miasta. Rozboje, ataki, pobicie czy kradzieże. Dowódca na tyle na ile ma możliwości walczy z nimi. Ci jednak posuwają się jeszcze dalej organizując zamach bombowy. W biały dzień wybucha bomba niszcząc część strażnicy jak i areny.

♦♦♦♦♦♦♦♦

Zima, 45 lat po Kataklizmie

Po wydarzeniach jakie miały miejsce 10 lat temu, kiedy bogowie starli się w boju, radni postanowili, że nastały nowe czasy i wraz nimi trzeba zmienić system czasu. Ustalono, że w Cross City i przyległych mu miejscowościach i ziemiach Kataklizm będzie od teraz rokiem 0. Od tamtego momentu stosowano się do nowych zasad wprowadzonych przez radnych. Ułatwiło to urzędnikom uporządkowanie papierologi.

Tak więc, według nowych ustaleń, śmierć Smoczego Boga nastąpiła w 35 roku. Od tego czasu samo Cross City bardzo rozwinęło się i powiększyło swoje tereny. Stworzyło port aby móc handlować z odległymi miejscami. Przebudowane zostały dzielnice i stworzona kopalnia zapewniająca dostęp do kryształów.

Miastu w rozwoju pomogli Patroni, osoby, które albo miały majątek, możliwości czy też inne przydatne dla miasta zdolności. Każda taka osoba dostała tytuł Patrona co daje im dodatkowe prawa, których zwykli mieszkańcy nie mają. Jest to gest podziękowania ze strony włodarzy miasta...

Ten okres był spokojny, nie wydarzyło się nic większego co zagrażałoby miastu.

♦♦♦♦♦♦♦♦

==Faza Księżyca==



Pełnia:
od 25 do 27 stycznia
==Pogoda==

W dzień

Słońce w końcu wita częściej na niebie i pogoda dopisuje. Od czasu do czasu lekki wiatr.
Temperatura od 5 do 15 stopni

W nocy

Noce chłodne ale z przyjemnym ciepłym wiaterkiem. Co jakiś czas przelotne opady. Temperatura od 3 do 7 stopni

Dom Nari i Mortena

Domy Nieludzi. Domy są małe, niskie z niewielką powierzchnią wokół niego o ile takowa się znajdzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,22 
Posty: 652
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-A na chuj mi?- zapytał patrząc na nią jak na wariatkę- mam ciebie, nie?- To po co ma kogoś szukać. Ma proste rozumowanie. Jest jego panią, więc ma ją. Na co mu ktokolwiek inny?
-A jak słowa mogą być pełne?- Skoro są puste to pełne też musza być.
-Drobny gest?- Zamrugał- Umysłem włosy- To wystarczy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,86 
Posty: 1408
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

- Może teraz nie potrzebujesz ale kto wie? Może kiedyś będziesz chciał założyć rodzinę? - odpowiedziała nim dodał kolejne zdanie. Zatkało ją - To jest trochę na innych zasadach. Ja Ciebie kupiłam i nie miałeś wyboru, ba nikt Ci go nie dał a przecież możesz zadecydować sam z kim chciałbyś być - odpowiedziała gdy odzyskała głos.
- Wtedy kiedy potwierdzisz słowa czynami - zastanowiła się chwilę nad daniem mu jakiegoś sensownego przykładu. Zajęło dziewczynie kilka minut nim coś wymyśliła - Będzie to marne wyjaśnienie - zaczęła - Jeśli mówisz, że Ci na kimś zależy to pokazuje to tej osobie drobnymi gestami jak np zrobienie śniadania, powiedziecie czegoś miłego albo jak o coś Cię prosi to pomagasz - dzisiaj ewidentnie jej nie szło tłumaczenie czegokolwiek.
Zaśmiała się - Na przykład to też, że dla niej dbasz też o siebie - zamknęła oczy z uśmiechem.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,22 
Posty: 652
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-No ale po co mi rodzina? Co nie chcesz mnie już?- Spoglądał pytająco na nią- Chce być z tobą, to źle?- Nie rozumiał tego wszystkiego. Na prawdę ona już go nie chce i chce się go pozbyć?
Dużo mówiła, a on już się w tym gubił.
-To nie jestem męski?- Zapytał pytająco patrząc na nią.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,86 
Posty: 1408
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Zrozumiał wszystko opacznie, trochę jej ręce opadły - Nie będziesz chciał mieć takiej mniejszej kopii siebie? I to nie tak, gdybym Cię nie chciała to na pewno byś się o tym dowiedział a do tego bym Cię nie kupiła - widać, że na taką rozmowę było jeszcze za wcześnie. To co powiedział sprawiło, że dziewczynie zrobiło się miło - Nie, nie jest to złe - uśmiechnęła się delikatnie przykładając rękę do policzka chłopaka. Zaraz ją cofnęła, nie powinna mu tego robić. On kiedyś będzie sam decydował o sobie jeśli zdecyduje się być wolnym człowiekiem a mówienie mu takich rzeczy może później zachwiać jego ocenę.
- W pewien sposób jesteś - nie mogła mu tego odmówić bo chłopak na prawdę robił to co trzeba, może nie z własnej woli ale jednak.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,22 
Posty: 652
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

Może opacznie, może pokrętnie ale po swojemu.
-A po chuja mi mniejsza kopia mnie?- Spoglądał na nią trochę jak na wariatkę- No kupiłaś mnie, bo nie mogłaś się mi oprzeć- Az podwiał swoje włosy dłonią. Uśmiechnął się kiedy ta przyłożyła swoją dłoń do jego policzka. Nawet jeśli ją cofnęła. No było mu miło, od co.
-Tylko w pewien? No wiesz co, no normalnie ranisz moje męskie męskości- Powiedział i zakrył swe oczęta ręką na znak bycia załammy tymi jej słowami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,86 
Posty: 1408
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

- A bo ja wiem, może kiedyś będziesz chciał - wzruszyła ramionami a na to co powiedział później aż westchnęła - Tak, tak - pomachała ręką przed sobą. Na prawdę dzisiaj nie miała już siły na wyjaśnianie mu tego a ten znając życie i tak wszystko zrozumie nie tak jak trzeba. Uroił sobie coś w łebku i nie da się za cholerę tego wybić.
Zamrugała kilka razy oczami. Kiedy on się nauczył grać? Musiał umknąć jej ten fakt i to dość oczywisty ale żeby mu "polepszyć" humor przytuliła się do niego - No już, już jesteś męski - pomasowała go ręką po plecach kilka chwil. Odchyliła się spoglądając na niego - Już lepiej? - może niepotrzebnie pokazywała mu, że taką grą może coś osiągnąć.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,22 
Posty: 652
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-A ty chcesz?- No bo ona ciągle o tym czy on, a ona? Chyba tez ma coś w tej kwestii, nie? - Będę dobrą niańką, każdemu przypierdole co trza- No i o to w tym chyba ma chodzić, nie? No i przyniosło to skutek, aż się wyszczerzył lekko i zamruczał czując to takie mizianko. Nie kodował w łepetynie, że ta bliskość jest bliska. Jakoś w tym momencie patrzył na to inaczej, chwilowo.
-no lepiej- pociągnął teatralnie nosem- ale nie wątp w moją męskość już- No i wyszczerz zębów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,86 
Posty: 1408
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

- Nie - odpowiedziała bez zastanowienia ale na chwilę obecną nie zamierzała mieć potomka - Ty i dobra niańka? - aż ciężko było w jej to uwierzyć. I kwestia przywalenia komuś musiała być w pakiecie z tym Blondynem, zaśmiała się pod nosem.
Zrobiła kreskę z ust widząc jak gra dalej - Udawałeś? - zapytała patrząc na niego podejrzliwie ale wciąż się do niego przytulała. Sama się jakoś zapomniała, żeby go puścić. Nie pomyślała nawet o tym aby wykorzystać sytuację.
Awatar użytkownika
Takaro
Punkty Przygody: 1,22 
Posty: 652
Rejestracja: wt paź 31, 2023 9:20 pm
Poziom Zdrowia:
375 + 80 (455)
Poziom Mocy:
50
Karta Postaci:
Statystyki:

10

40 + 10 (50)

10

75

25

30 + 10 (40)
Stan portfela:

-No oczywiście, a czemu wątpisz?- No jak ona moze w to wątpić- Przecież ciebie niańczę i mi to wychodzi- Dodał wiedząc, ze moze to trochę za daleko ale co tam.
-Ja? i udawanie?- aż spojrzał na nią z niedowierzaniem- Jestem na to za głupi- Tak sobie posłodził na koniec.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nari Orecev
Punkty Przygody: 3,86 
Posty: 1408
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:01 am
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
180/180
Poziom Mocy:
180/180
Karta Postaci:
Statystyki:

41 + 10 (51)

30

36

36

21

40
Stan portfela: 3366

Chłopak miał błędne pojęcie o niańczeniu innych a jak już o tym mówią to Ruda się nim bardziej opiekuje niż on nią. Oparła czoło o jego klatkę piersiową zaczynając się śmiać z bezsilności - Jesteś niemożliwy - próbowała powstrzymać śmiech.
Uniosła głowę. Kolejne słowa rozbawiły ją jeszcze bardziej, że zamknęła oczy po jego spojrzeniu. Cały czas się z nią kłócił, że nie jest głupi a teraz sam wyskakuje z takim teksem. Co ona się z nim ma? Siedem światów, to na pewno. Masowała dalej Takaro po plecach. Otworzyła oczy spoglądając na niego - Oj już dobrze, przepraszam - próbowała powiedzieć to tak aby brzmiało prawdziwie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domostwa”