regulamin i zapis     
   administracja    
   kompendium   
   poszukiwania   
   nieobecności     
Ogłoszenia
→ Zachwiała się czasoprzestrzeń. Od ostatniego postu fabularnego (na starej wersji forum) mineły trzy miesiące.

→ Umiejętności wszystkich ras dostały dodane. Mogą pojawić się w nich pewne zmiany, o których będziemy informować.

Cross City odbudowuje się po ataku smoków, który nastąpił kilka tygodniu temu

Media

Nasz FacebookNasz discordNasz discordNasze DA
Fabuła
Pierwsze łowy Mensalira w lesie na sarnę, jest podglądany przez...
♦♦♦♦♦♦♦♦
Fenrir Labdakid podtrzymuje tradycje pierwszego, tym razem z Bjorn
♦♦♦♦♦♦♦♦
Scoot Kennedy zapija swoje smutnki, w czym przeszkadza Los.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Erin ocaliła małego gada przed Liadonem, który pragnął wycinąć z niej pełnie życia.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Cross City odbudowuje sie po ataku smoków, który nastapil kilka tygodniu temu
♦♦♦♦♦♦♦♦
Mensalir, jeden z ocalałych wampirów, poszukuje innych przedstawicieli swojej rasy.
♦♦♦♦♦♦♦♦
Duch Sylvana, który powrócił z zaświatów, z pomocą Aldura, byłego księcia wampirów, opętał ciało nowonarodzonego wilka.
♦♦♦♦♦♦♦♦

Faza Księżyca

Pełnia:
od 30 października do 1 listopada

Komnata Fenrira

Nie duże pomieszczenia, w których zamieszkują łowcy.
Awatar użytkownika
Bjorn
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:

Stan portfela: 150

śr paź 14, 2020 11:49 am

-Dzięki za śniadanie- Nie miała zamiaru wybrzydzać. W końcu była w pewnym sensie jego gościem. Zaczęła jeść i spojrzała na mężczyznę.
-Słucham?- Nie wiedziała o czym ten chce z nią gadać.
-Wczoraj było nieźle- Nawiązała do tego co się wydarzyło. nie miała pretensji czy coś. Po prostu chciała dać mu komplement.
Miś
Obrazek
"Miłość to najlepszy ze wszystkich drogowskazów, ale objawia się często w nieoczekiwany sposób"
Awatar użytkownika
Fenrir Labdakid
Medale: 1
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:

Stan portfela: 30

śr paź 14, 2020 2:01 pm

- Proszę i smacznego - rzekłem spoglądając jak kobieta je.
- Mam tylko jedną uwagę, nie śpij jako niedźwiedź. Ten pokój jest za mały na to, rozumiem że na równinie czy w lesie tak jest lepiej i wygodniej ale tutaj nie ma na to warunków - mówiłem spokojnie. Więcej nie chciałem bo nie było co a to była tylko drobna prośba, miałem nadzieję że kobieta weźmie to na poważnie.
- Dzięki - przeciągnąłem się na krześle - Masz jakieś plany na dzisiaj? - bo w sumie można potrenować albo zrobić coś użytecznego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bjorn
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:

pt paź 16, 2020 9:47 pm

-Dzięki- Odparła i zaczęła swój posiłek.
-Wiem, że jest mały ale zrozum- Mówiła między kęsami jedzenia- Wiesz od miesięcy śpie w tej postaci, to nie takie proste z dnia an dzień przestawić się- W końcu to nie był tydzień a długie miesiące, jak nie więcej- Daj mi czasu, postaram się nie zdemolować ci tego sterylnego pokoiku- Mówiąc to lekko wyszczerzyła do niego swoje ząbki.
-Nie wiem,czekam na wezwanie, domyślam się jednak, ze muszę być cierpliwa- W końcu mieszkańcy twierdzy an pewno maja co robić.
-a ty? Spojrzała na niego znad posiłku.
Miś
Obrazek
"Miłość to najlepszy ze wszystkich drogowskazów, ale objawia się często w nieoczekiwany sposób"
Awatar użytkownika
Fenrir Labdakid
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:

sob paź 17, 2020 4:07 pm

- Rozumiem, ufam Ci tak więc będziesz miała tyle czasu ile będziesz potrzebowała do przywyknięcia do nowej sytuacji - rzekłem spokojnie. Wiedziałem, że dla niej obecna chwila może być strofująca.
- Ha ha ha - odpowiedziałem na wzmiankę o sterylnym pokoju.
- Nie bój się, oni wiedzą gdzie Cię znaleźć jak tylko będziesz w fortecy. I tak cierpliwość się przyda - sam w lochu przesiedziałem trochę a ile dokładnie? Cóż ciężko stwierdzić, tam nie było widać czy był dzień czy noc także nie miałem bladego pojęcia ile tam gniłem.
- Zamierzam trochę poćwiczyć a późnij zająć się skórami i wyrobami z nich - nie musiałem tego robić ale chciałem, lepsze usprzętowienie z niczego się nie weźmie, zamierzałem również spłacić dług wdzięczności za nowe oko. Poczekałem aż kobieta zje - Masz ochotę mi towarzyszyć czy wolisz tutaj posiedzieć? - zaproponowałem, bo siedzenie tutaj w samotności jest tak samo nużące jak w lochu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bjorn
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:

wt paź 20, 2020 12:06 pm

-Z chęcią ci potowarzyszę- Po zjedzonym posiłku przeciągnęła się. Miała w sobie dużo siły i dobrej energii. Czy to po udanej nocy czy może z innego powodu? Trudno było to jednoznacznie określić.
-Nie lubię siedzieć na dupie w jednym miejscu- Z wielką chęcią i popatrzy an mężczyznę ale i może nauczy się czegoś ciekawego.
Miś
Obrazek
Awatar użytkownika
Fenrir Labdakid
Poziom Zdrowia:
100
Poziom Mocy:
100
Karta Postaci:

czw paź 22, 2020 10:13 am

- No dobrze - wziąłem od kobiety talerze po skonsumowanym posiłku - Zasze możesz pójść na zmywak - zażartowałem unosząc lekko do góry naczynie. Uśmiechnąłem się.
- To w takim razie ruszajmy bo szkoda czasu - ruszyłem do drzwi. Poszedłem odnieść talerz z kubkiem, skierowałem swoje kroki na arenę. Poczekałem na Bojrn, żeby mi się czasem nie gubiła ale w końcu to dorosła kobieta. Przytaknąłem sobie skinięciem głowy, podszedłem poćwiczyć.
Obrazek
ODPOWIEDZ